WWE Ağını İptal Etmeniz Gerekiyor mu?

WWE, zararlı olmayan güreş maçlarını yayınlamak için popüler olan bir Amerikan medya ve eğlence şirketi olan World Wrestling Entertainment’ın kısaltmasıdır. Bu maçlar dünya çapında popülerdir ve insanlar bu maçları izlemeyi sever. WWE Network kanalına abone olarak bu maçları TV’nizden izleyebilirsiniz. TV’niz yoksa veya akıllı telefonunuzda veya PC’nizde izlemek istiyorsanız, istediğiniz içeriği izleyebileceğiniz çevrimiçi WWE Ağı’na abone olabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan insanlar için Peacock akış hizmetine abone olmanız gerekir, çünkü WWE kapandı ve hizmetlerini Peacock’a taşıdı. Bir WWE aboneliği hakkında şüpheleriniz varsa, bu makale size bu konuda yardımcı olacaktır. WWE Network’ü iptal etmeniz gerekip gerekmediğini ve WWE Network’ün ücretsiz sürümünü nasıl edinebileceğinizi öğrenmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca WWE Network’ün otomatik olarak iptal edilip edilmeyeceğini ve WWE Network’ün Peacock’da ücretsiz olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır.

WWE Ağını İptal Etmeniz Gerekiyor mu?

ABD’deki ve diğer ülkelerdeki WWE Ağı’nı ayrıntılı olarak iptal etmeniz gerekip gerekmediğini öğrenmek için okumaya devam edin. Ama öncesinde WWE aboneliğinin ne kadar olduğunu sonraki bölümde öğrenelim.

WWE Aboneliği Ne Kadardır?

Amerika Birleşik Devletleri için WWE, Peacock akış hizmetlerine taşındı. Yani, orada WWE aboneliğini satın almanız gerekiyor, bu da reklamsız akış için aylık 9,99 dolara mal olacak. Ayrıca 4,99$ ödeyerek izlediğiniz maçları canlı olarak izleyebilirsiniz. Ancak, zaten yayınlanmış olan diğer maçları abonelik fiyatının altında izleyebilirsiniz.

  Google Asistan için En İyi Şakalar, Oyunlar ve Paskalya Yumurtaları

WWE Ağının Ücretsiz Sürümünü Nasıl Alabilirsiniz?

WWE web sitesini ziyaret ederek içeriğin bir kısmını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz, diğer içerikleri ücretsiz izlemek için ise kayıt olmanız gerekmektedir. WWE ağına kaydolmak için aşağıdaki adımları izleyin:

1. ziyaret edin WWE Ağı tarayıcınızda web sitesi.

2. Şimdi Abone Ol’a tıklayın.

3. E-posta adresinizi ve yeni şifrenizi girin ve HESAP OLUŞTUR’a tıklayın.

4. Adınızı ve soyadınızı girin ve İLERİ’ye tıklayın.

5. Adresinizi ve ülkenizi girin ve İLERİ’ye tıklayın.

6. Kredi/Banka Kartı seçeneğine tıklayın ve kart bilgilerinizi girin.

7. ONAYLA’ya tıkladığınızda içeriği izlemekte özgürsünüz.

WWE Network’ün ücretsiz sürümünü almak için yapabileceğiniz şey budur. WWE ağını iptal etmeniz gerekip gerekmediğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Hâlâ WWE Ağına İhtiyacınız Var mı?

Hayır, ABD’de WWE ağı ayrı bir ağ gibi davranmıyor. Bunun yerine, tamamen Tavus kuşu akış hizmeti. WWE ağına abone olmanıza gerek yoktur. Peacock aboneliğinizi alabilir ve diğer içeriklerle birlikte WWE ağ içeriğini istediğiniz cihazda izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak 4,99 ABD Doları ile 9,99 ABD Doları arasında değişen bir abonelik satın almanız gerekir.

WWE Ağı Neden Kapanıyor?

WWE ağının kapanmasının tek nedeni, WWE ağının bağımsız bir şirket oldukları için ağ operasyonlarını sürdürmesinin zorlaşmasıdır. Bu nedenle, içeriklerini yayınlamaya devam etmek ve abonelerini kaybetmemeleri için hizmetlerini sürdürmelerine yardımcı olmak için Peacock ile bir ortaklık yapmaya karar verdiler.

WWE Ağı Otomatik Olarak İptal Edilecek mi?

Hayır, WWE Ağı otomatik olarak iptal olmaz. 4 Nisan 2021’de olduğu gibi, WWE Ağı tamamen Peacock’a taşındı. WWE Ağı aboneliğiniz iptal edilmez. Bunun yerine, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyorsanız, WWE Ağı’nı Peacock dışında izleyemezsiniz.

WWE Ağını İptal Etmeniz Gerekiyor mu?

Tüm WWE programları, ABD’deki Peacock akış hizmetine taşındı. Bu nedenle, bu ABD kullanıcıları için mevcut WWE Ağı abonelikleri, Peacock’daki WWE etkinliklerini ve şovlarını izlemek için çalışmayacaktır. Aksi takdirde, ABD dışındaki kullanıcılar cihazlarında WWE ağını izlemenin keyfini çıkarabilir. Ve isterlerse WWE Network aboneliklerini istedikleri zaman iptal edebilirler.

  Bir iPhone'da Titreşim Nasıl Kapatılır

WWE Ağını İptal Ederseniz Ne Olur?

WWE Ağı aboneliğinizi iptal ederseniz, favori WWE maçlarınızı ve etkinliklerinizi izleyemezsiniz. ABD’de yaşıyorsanız, WWE Ağı aboneliğini iptal etmek iyi bir seçimdir çünkü ağ aboneliğiniz olsa bile izleyemezsiniz. Sonuçta, Peacock’a taşındı. ABD dışındaki kullanıcılar, WWE Ağı aboneliklerini iptal ederlerse içeriği izleyemezler.

WWE Ağı Neden Peacock’a Geçti?

WWE Ağı, orijinal çerçevesi BAMTech tarafından tasarlanan ve süper etkili olduğu tespit edilen bağımsız bir ağdı. Bu nedenle WWE ağını izleyen abone sayısı hızla artmaya başladı. Ancak çalışan ve destek eksikliği nedeniyle, WWE Ağı’nın faaliyetlerini sürdürmesi zorlaşıyordu. Böylece, ilgi gösteren Peacock ile ortak olmaya karar verdiler. Ve Peacock’a kaydoldular ve 18 Mart 2021’de WWE ağı Peacock’a taşındı.

WWE Ağı Ne Zaman Peacock’a Taşındı?

18 Mart 2021’de WWE ağı Peacock’a taşınmaya başladı. İlk başta, Peacock’da yalnızca birkaç WWE maçı ve etkinliği mevcuttu. Ancak zaman geçtikçe Peacock’da daha fazla canlı içerik izleyebileceksiniz.

Peacock’un Tüm WWE Ağı Var mı?

Hayır, Peacock şu anda tüm WWE ağ içeriğine sahip değil. Ama yakında onları Peacock’da görebileceksiniz. Peacock Premium, WWE’nin bazı canlı izleme başına ödeme içeriğini ve ayrıca kendi zamanınızda yayınlanmış olan maçları ve etkinlikleri sunar. WWE ağını iptal etmeniz gerekip gerekmediğini öğrenmek için bu makaleyi baştan okuyun.

WWE Ağı Peacock’da Ücretsiz mi?

Hayır, WWE ağı Peacock’da ücretsiz değildir. WWE ağında favori etkinliklerinizi ve maçlarınızı izlemeye devam etmek için Peacock’un premium planını satın almanız gerekir. Peacock izlemek için bazı ücretsiz içerikler sunuyor, ancak WWE ağı buna dahil değil. Her canlı WWE izle ve öde etkinliğini izlemek için 4,99$ ödeyebilir veya reklamsız WWE için aylık 9,99$’ı Peacock premium üzerinden ve tüm ay boyunca zaten yayınlanmış bölüm ve etkinlikler üzerinden ödeyebilirsiniz.

  Chrome OS'de Sanal Masa Hareketlerini Etkinleştirme

Peacock’da Pazartesi Gecesi Raw Canlı İzleyebilir misiniz?

Hayır, şu anda Peacock’da Pazartesi gecesi Raw’ı canlı izleyemezsiniz. Ama ileride izleyebileceksiniz. Daha önce yayınlanan Monday Night Raw bölümlerini Peacock Premium’da ve ayrıca diğer WWE bölümlerini izleyebilirsiniz. Raw hariç her canlı WWE izle ve öde etkinliğini izleyebileceğiniz bir WWE canlı paketini 4.99$’a satın alabilirsiniz.

***

Bu nedenle, WWE ağını iptal etmeniz gerekip gerekmediğini anladığınızı umuyoruz. Başka bir konu ile ilgili her türlü soru ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz. Bunları bilmemiz için aşağıdaki yorumlar bölümüne bırakın.