Windows 10’da PUBG Mobile Nasıl Oynanır

Playerunknown’s Battle Grounds, masaüstünüzde oynaması 30$’a mal olan bir PC oyunudur. Ancak mobil versiyonu ücretsizdir ve görünüşe göre bazı oyuncular bunu masaüstü versiyonuna tercih ediyor. Bir öykünücüyü çalıştırmaya istekliyseniz, mobil uygulamaları bir masaüstü bilgisayarda çalıştırabileceğiniz bir sır değil ve aynı amaçla, oyuncular PUBG mobile’ı Windows 10’da çalıştırmayı başardılar.

Tabii ki, herkes emülatörler aracılığıyla oyun çalıştırmaya hazır değil, bu yüzden PUBG mobile geliştiricileri Tencent, Windows 10’da PUBG çalıştırabilen kendi, kurulumu kolay emülatörlerini piyasaya sürdüler. Beta sürümündedir ancak kullanmak kadar kolaydır. bir uygulama yükleme ve çalıştırma.

Windows 10’da PUBG Mobil

Öykünücüyü şuradan indirin: Tencent’in web sitesi burada. Çalıştırmanız gereken basit bir EXE dosyasıdır. Öykünücüyü ve ardından oyun dosyalarını indirecektir. Kelimenin tam anlamıyla sizin adınıza herhangi bir müdahaleye gerek yok.

Önce Tencent Gaming arkadaşını kuracak. Bir kez yaptığında, Başlat düğmesine tıklayın.

Kurulduktan sonra, PUBG Mobile için dosyalar indirecektir. Bu, internet bağlantınıza bağlı olarak biraz zaman alabilir.

Bu yapıldıktan sonra, aşağıdaki ekranı göreceksiniz. Bu öykünücü çok özel bir amaç için oluşturulmuştur; PUBG mobile’ı Windows 10’da oynamak için bu, bir klavyeniz olduğunu ve klavyenin zaten yapılandırılmış olduğunu bildiği anlamına gelir. Konfigüre etmek için fazla kontrol tuşlarına sahip olmayacaksınız, ancak özellikle oyunları HD’de çalıştırabilen bir PC’niz varsa, çözünürlükle biraz uğraşmak isteyebilirsiniz.

Masaüstünde bir mobil oyun oynuyor olmanızın, otomatik olarak mevcut en yüksek ayarlarda oynayabileceğiniz anlamına gelmediğini belirtmeliyiz. Hangi öykünücüyü veya hangi oyunu oynadığınıza bakılmaksızın bu olmaz. Aynı şekilde, konu grafik kalitesi olduğunda Tencent Gaming buddy emülatörünün donanım sınırlamaları vardır.

Oyun, cep telefonunuzda olduğu gibi çalışır. Misafir olarak oynayabilir veya Facebook hesabınızı bağlayabilirsiniz. Kurallar aynı, ancak kontroller açıkça farklı. Varsa, bir denetleyici desteği vardır. Ek olarak, öykünücü oyun kaydetmenize, ekran görüntüleri almanıza ve hatta tam ekran modunda oynamanıza izin verir.

  Windows 10'da Paylaşım Panelinden Uygulama Ekleme veya Kaldırma

Niye ya?

PUBG, Steam mağazasında Windows 10 için mevcuttur. Biraz paraya mal olabilir ama Minecraft ile aynı fiyat, yani tam olarak pahalı değil. Bu, masaüstü sürümünü masaüstünüzde oynamak yerine neden oyunun mobil sürümünü masaüstünüzde oynamak isteyebileceğiniz sorusunu akla getiriyor.

Bazı oyuncular için mobil versiyonu tercih etmeleri, ancak oyunu çalıştırabilecek bir mobil cihaza sahip olmamaları olabilir; örneğin, bir iPhone 6 oyunu çalıştıramaz. Ne olursa olsun, Windows 10’da PUBG mobile oynamanın basit bir yolunuz var ve tam masaüstü sürümünden hoşlanıp hoşlanmayacağınızı merak ediyorsanız, oyunun demosunu yapmak için harika bir yol.