Ücretsiz TikTok Paraları Nasıl Alınır

TikTok’un dünya çapında en popüler uygulamalardan biri haline gelmesi şaşırtıcı değil. Popülerliği sayesinde TikTok hemen hemen her influencer tarafından kullanılıyor ve hızla ünlü bir eğlence merkezi haline geldi. Ama hiç TikTok uygulamasında paraları duydunuz mu? Evet, platformda belirli işlemleri yapmak için kullanabileceğiniz TikTok paraları var. Ve bugün, bunu ayrıntılı olarak tartışacağız. Sonuna kadar takipte kalın!

Ücretsiz TikTok Paraları Nasıl Alınır

Ücretsiz TikTok paralarını nasıl alabileceğinizi öğrenmek ve TikTok uygulamasında bulunan çeşitli paralar hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

TikTok’ta Paralar ne için?

TikTok paraları, canlı yayınları sırasında favori içerik oluşturucularınıza hediyeler göndermek için kullanılabilir. Ayrıca sohbet kutularında etkileyici hediyeler verebilirsiniz. Madeni paralar gerçek parayla satın alınır ve yalnızca uygulamada geçerlidir. Ve madeni paraları bankanız veya PayPal hesabınız aracılığıyla satın alabilirsiniz.

TikTok Coinlerini Nakit Çekebilir misin?

Evet, Etkileyenler bir PayPal hesabına ihtiyaç duydukları TikTok paralarını nakit olarak alabilirler. TikTok hesabınızda olması gereken minimum bakiye 100$’dır. Günlük maksimum para çekme limiti de 1000 $ ‘dır. Influencerlar tarafından kazanılan paralar önce elmasa dönüştürülür ve bir elmas 100 jetona eşittir. Ayrıca her bir pırlantanın değeri 5 senttir. Ve elmaslar nakit olarak alınır.

TikTok’ta Bir Coin Ne Kadar Değerinde?

Değer her zaman aynı kalmaz. Madeni paraların değeri döviz kuruna bağlıdır. Bu nedenle, bu paralar her seferinde farklı değerlere sahiptir. Değişim sistemi her zaman dinamik olduğu için bugün sahip olduğunuz coinlerin değeri yarın aynı kalmayabilir.

  Seslendirme Olmadan TikTok'ta Bir Ses Üzerinden Nasıl Konuşulur

TikTok’ta Ücretsiz Coin Nasıl Alınır?

Ücretsiz jeton kazanmanın yollarından bazıları şunlardır:

  • Videoları İzle: Bedava jeton kazanmak için video izlerken bazı görevleri yerine getirmen gerekiyor.

  • Meydan Okumalara Katılın: Katılır ve meydan okumaları kazanırsanız TikTok bu paralarınızı hediye edebilir

  • Hediyeler: Diğer kullanıcılar size hediye olarak ücretsiz jeton sağlayabilir

Ücretsiz TikTok Coinleri Nasıl Alırsınız?

Biri size bunları hediye ederse bedava para kazanabilirsiniz. Bazı zorlukları kazanırsanız veya TikTok’ta video izleyerek kazanırsanız TikTok bile size jeton verebilir.

500 TikTok Coin Ne Kadar?

Şu anda, bir TikTok madeni parasının değeri ABD’de 1.3 senttir. Hesaplamaya göre, 100 TikTok jetonu 1,3 dolara eşdeğer olacak. 500 jeton şu anda 6,49 dolar değerinde.

100 TikTok Elmas ne kadar?

Bunu basit bir hesaplamaya koymak gerekirse, 100 jeton 50 elmasa eşittir. Bunun nedeni, TikTok Elmaslarının madeni paraların değerinin sadece %50’si olmasıdır. Her bir pırlantanın değeri 5 senttir. Yani 100 elmas 50$’a eşittir.

TikTok’ta 7000 Coin Ne Kadar?

Mevcut hesaplamaya göre, yaklaşık 129,99 $ karşılığında TikTok uygulamasında 7000 jeton satın alabilirsiniz. Bir madeni paranın değeri, ABD’deki madeni paraların maliyeti olduğu için 1.3 senttir. Değer, farklı ülkelerin döviz kuruna bağlı olarak farklı olabilir. Şarj bölümünde arama yaparsanız, hesabınız size tam tutarı söyleyebilecektir.

TikTok’ta Gül Hediyesi Ne Kadar?

En sevdiğiniz influencerlara hediye göndermek oldukça eğlenceli olabilir. Influencerlar, hediye şeklinde aldıkları sevgiden gerçekten zevk alabilir ve yeteneklerinden para kazanabilirler. Bu nedenle, birine gül hediye etmeyi planlıyorsanız, 1 gülün yalnızca 1 ABD dolarına mal olduğunu unutmayın.

TikTok’ta 100 Gül Ne Kadar?

TikTok’ta bir gülün maliyeti 1 dolar olduğundan, 100 gül 100 dolara mal olacak.

TikTok’ta Aslan Ne Kadar Değerinde?

Aslan, TikTok’ta birine verilecek en ünlü hediyelerden biridir. Ancak bir aslan hediye etmek size çok pahalıya mal olabilir. Evet, bir aslan TikTok’ta 29.999 jeton fiyatına geliyor. Bu, birine hediye etmek için mütevazi bir hediye değil, ancak bu planlarınız arasındaysa, o zaman 29.999 jeton harcamanız gerekir.

TikTok Hediyelerini Nasıl Paraya Çevirirsiniz?

Tiktok, 1000 takipçiniz olduğunda para çekmenize izin veriyor. Kazandığınız hediyeler önce pırlantaya dönüştürülür ve bu pırlantalar nakit olarak kullanılır. TikTok’un kazancınızdan komisyonun %50’sini aldığını bilmek de önemlidir. Hesabınıza girerek Bakiye bölümünden canlı hediyeleri ve birikmiş elmasları görebileceksiniz. Paypal hesabınıza para transferi yapmak için Para Çekme sekmesine tıklayabilirsiniz.

***

TikTok paralarını nasıl alacağınızı öğrendiğinizi umuyoruz. Soru ve önerileriniz için aşağıdaki yorum bölümünden bize ulaşmaktan çekinmeyin. Bir sonraki makalemizde hangi konuyu öğrenmek istediğinizi bize bildirin.