TikTok’ta Kişilerinizi Nasıl Bulunur?

TikTok’ta bir milyardan fazla insan var ve siz de onlardan biri olabilirsiniz. Çok fazla takipçiniz olabilir ve birkaçını takip ediyorsunuz. Ama kaç tanesini tanıyorsunuz ve kaç tanesi sizi tanıyor? Başlangıç ​​seviyesinde olsanız bile, arkadaşlarınızla TikTok’ta bağlantı kurabilir, videolarını izleyebilir ve onlarla etkileşime geçebilirsiniz. Kişilerinizi TikTok’ta nasıl bulacağınıza dair bir rehber arıyorsanız, bu rehberi sonuna kadar okuyun. Bu makale, onlar için TikTok’ta telefon numarasını kullanarak arama yapmanıza rehberlik edecektir. Ayrıca, TikTok profilinizden kullanıcı adı olmadan kişi aramayı öğreneceksiniz.

TikTok’ta Kişilerinizi Nasıl Bulunur?

TikTok profilinizdeki Kişileri Bul simgesine dokunarak Arkadaş bul ekranından kişilerinizi bulabilirsiniz. Daha iyi anlamak için aynısını yararlı çizimlerle ayrıntılı olarak açıklayan adımları bulmak için okumaya devam edin.

Hesabınız Yok ise TikTok’ta Birini Bulabilir misiniz?

Hayır, hesabınız yoksa TikTok’ta kimseyi bulamazsınız. TikTok’u kullanmak için bir hesabınızın olması gerekir. Hesabınız yoksa TikTok web sitesinden bir hesap oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı Adı Olmadan Kişilerinizi TikTok’ta Bulabilir misiniz?

Evet, kişilerinizi TikTok’ta kullanıcı adları olmadan bulabilirsiniz. Adlarını TikTok’ta arayabilir ve rastgele bulmayı deneyebilir veya telefon numaralarını kullanarak arayabilirsiniz. İlk yöntem sonucu garanti etmeyecek, ancak ikinci yöntem size kesinlikle istediğiniz sonucu verecektir. Telefon numarasını kullanarak TikTok’ta birini aramak, kullanıcı adı olmadan arama yapmanın en iyi yöntemidir.

  Birinin TikTok Profilinizi Görüntüleyip Kontrol Etmediğini Nasıl Anlarsınız?

Telefon Numaralarını Kullanarak Arkadaşlarınızı TikTok’ta Bulabilir misiniz?

Evet, telefon numaralarını kullanarak arkadaşlarınızı TikTok’ta bulabilirsiniz. TikTok, telefonunuzun kişi listesine doğrudan bağlanma seçeneğine sahiptir. Etkinleştirmeniz gerekir. Telefonunuzdaki tüm kişiler size görünür olacaktır. TikTok’ta olanlar onları takip edebilir, TikTok’ta olmayanları da davet edebilirsiniz. Bir telefon numarası kullanarak kişileri bulmak, TikTok’ta telefon numarasını kullanarak arama yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Kişileri bulma seçeneğini etkinleştirerek bulabilirsiniz.

Bir TikTok Kullanıcısını Telefon Numarasıyla Aradığınızda Bildirim Alır mı?

Hayır, TikTok kullanıcısı telefon numarası ile arama yaptıktan sonra herhangi bir bildirim göndermez. Bir TikTok kullanıcısını kullanıcı adına göre arasanız ve profilini görüntüleseniz bile, bunun için herhangi bir bildirim almazlar. Ancak onlarınki, bunu etkinleştirmek için bir seçenektir. Kullanıcı, profilini son 30 gün içinde görüntüleyen kişileri görebilir.

TikTok’taki Kişilerinden Birisi Nasıl Bulunur?

Kişilerini kullanarak TikTok’ta birini bulmak için, kişilerinizi TikTok’ta nasıl bulacağınızla ilgili şu basit adımları izleyin:

Not: Hem Android hem de iOS telefon kullanıcıları için. Ayrıca, hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun.

1. Telefonunuzda TikTok uygulamasını açın.

2. Sağ alt köşeden profil simgesine dokunun.

3. Sol üst köşedeki Kişileri Bul simgesine dokunun.

4. Arkadaş bul ekranında, Kişiler’in yanındaki Bul düğmesine dokunun.

5. Telefon kişilerinizi TikTok uygulamasıyla senkronize etmek için Devam’a dokunun.

6. Açılır pencereden kişilerinize erişim vermek için İzin Ver üzerine dokunun.

7. Telefonunuzdaki tüm kişiler, liste biçiminde size görünür olacaktır. TikTok’ta olanlar takip edebilir, TikTok’ta olmayanları da davet edebilirsiniz.

Birinin Telefon Numarasını Kullanarak Takipçilerini Bulabilir misiniz?

Evet, bir başkasının takipçilerini sadece o kişinin herkese açık hesabı olduğunda onun telefon numarasını kullanarak bulabilirsiniz. TikTok uygulamanızda kişilerinizi bulun seçeneğini etkinleştirin, o kişinin takipçi listesini görmek için o kişinin profiline gidin ve takipçilere dokunun. Kişinin özel hesabı varsa, takipçi veya takip listesini değil, takipçi ve takip sayısını görüntüleyebilirsiniz.

  Başka Birinin TikTok Videosunu Nasıl Yeniden Yayınlarım

Kişilerinizi TikTok Kullanmaya Davet Edebilir misiniz?

Evet, kişilerinizi TikTok’u kullanmaya davet edebilirsiniz. TikTok kişi listenizde bir hesap seçmeniz ve kişiyi TikTok’a davet etmek için Davet Et’e dokunmanız gerekir. Davet Et’e dokunduğunuzda bir davet bağlantısı oluşturulacaktır. Daha sonra bu bağlantıyı TikTok’a katılmanız için tarafınızdan bir davet olarak kişilerinizle paylaşabilirsiniz.

Birisi Telefon Numaranızı Kullanarak Sizi Aradığında Bildirim Alır Mısınız?

Hayır, biri telefon numaranızı veya hatta kullanıcı adınızı kullanarak sizi ararsa herhangi bir bildirim almazsınız. Bir kişi yalnızca biri videolarını beğendiğinde, takip ettiğinde ve TikTok’ta etiketlediğinde bildirim alır. Herhangi birini arayabilir ve profilini görüntüleyebilirsiniz. Bildirim almazlar, ancak videoları, takipçileri ve aşağıdaki özel hesap listesini görüntüleyemezsiniz.

TikTok’ta Telefon Numaranızı Nasıl Gizleyebilirsiniz?

Kişilerinizi TikTok’ta nasıl bulacağınızı bilirken, telefon numaranızı gizleme konusunda endişeli olabilirsiniz. Varsayılan olarak, kullanıcının güvenliğini sağlamak için telefon numarası TikTok’ta gizlidir. Başkalarının takipçilerinizi ve gönderilerinizi görmemesi için hesabınızı gizli yapabilirsiniz. Telefon numaranızı TikTok’tan kaldırabilirsiniz, böylece telefon numaranızı kullanarak hiç kimse sizi TikTok’ta bulamaz.

***

Bu makalenin, kişilerinizi TikTok’ta nasıl bulacağınız konusunda size yol göstermesine yardımcı olduğunu umuyoruz. Bu makaleyi okuduktan sonra deneyiminizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, bunları aşağıdaki yorum bölümüne bırakın. Ayrıca, daha sonra ne öğrenmek istediğinizi bize bildirin.