TikTok’ta Daha Fazla Coin Nasıl Alınır

Her uygulamanın veya sosyal ağın kendi sanal para birimi olduğu veya bir şekilde para kazandığı görülüyor. TikTok, diğer uygulamalar ve sosyal ağlar gibi sanal bir para birimi ekledi ve uygulamadan para kazandı.

Kısa videolar ve gençler için hedef olan Music.ly’nin yerini alan platform giderek büyüyor. TikTok, her gün yeni kullanıcıların katılmasıyla müzik severler için son derece popüler bir uygulama haline geldi.

TikTok’ta yeniyseniz veya onunla başa çıkmaya çalışıyorsanız, bu eğitim size TikTok’ta nasıl daha fazla para kazanabileceğinizi gösterecek.

Bu eğitim size sistemi nasıl oynayacağınızı veya daha fazla eşya almak için hileleri nasıl kullanacağınızı göstermeyecek. Sana sadece onları kazanmanın meşru yollarını göstereceğim. ‘Zengin olma’ hileleri anında tatmin sağlarken, bu planlar nadiren işe yarar veya sonunda başarısız olur.

Hesabınızı kaybetme fikrine aldırmazsanız, devam edin ve hileleri kullanın. Uzun süredir içindeyseniz, okumaya devam edin. Bu TechJunkie makalesinde, TikTok ile başınızı belaya sokmayacak etik yöntemler kullanarak TikTok’ta nasıl ekstra para kazanabileceğinizi göstereceğim.

TikTok nedir?

TikTok, Music.ly’nin bıraktığı yerden devraldı ve ardından işleri biraz değiştirdi. Music.ly, gençlerin ve gençlerin en son Beyoncé parçasına dudak senkronizasyonu yaptıkları 15 saniyelik videolarını yükledikleri yerdeyken, TikTok bunu herhangi bir şey yapan herkesin 15 saniyelik videolarına genişletti.

Elbette, bazıları ürkütücü, bazıları utandırıcı ama hepsi bir gençten biraz daha büyük olsanız bile şaşırtıcı derecede bağımlılık yapıyor.

TikTok Paraları nelerdir?

TikTok Paraları, gerçek parayla ödenen bir uygulama içi para birimidir. Birine çalışmalarını takdir etmek veya teşekkür etmek için en sevdiğiniz yaratıcılara hediyeler ve Madeni Paralı Elmaslar satın alabilirsiniz.

  TikTok Videoları için Arka Planınızı Nasıl Bulanıklaştırabilirsiniz?

Bu tür şeyleri daha önce Twitch’te bahşiş vermek gibi gördük. Gördüğünüzü beğenirseniz, takdirinizi göstermek için belirli bir miktar bahşiş verirsiniz. Yayıncı biraz değişiklik yapar ve bir dakikalığına kendinizi iyi hissedersiniz. Bir anlamda TikTok, eğlenirken belirli bir oranda para kazanmanızı sağlıyor.

Madeni paraların değeri değişir ve döviz kurlarına bağlıdır. Yazma sırasında 100 Coin’in fiyatı 0,99 USD’dir ve bunları bir seferde 10.000 jetona kadar değişen miktarlarda satın alabilirsiniz.

Çok uzun zaman önce bir dolara 300 Coin ve 122 dolara 10.000 Coin satın alabildiğiniz için bu sistem bir değişim içinde görünüyor. Bu artık değişti, bu yüzden Coin’lerde neler olup bittiğine bir göz atın.

TikTok Paralarını nasıl kullanabilirsiniz?

TikTok Coin’lerinizi satın aldıktan sonra, Cüzdanınızda saklanırlar ve yalnızca uygulama içinde kullanılabilirler. İade edilemezler ve çoğu sanal öğenin getirdiği olağan sınırlamalarla birlikte gelirler. TikTok Şartlar ve Koşullar bir kereliğine oldukça açık ve özlüdür ve buradan okunabilir.

TikTok’ta yalnızca favori içerik oluşturucularınıza hediye gönderebilirsiniz. TikTok, genç izleyicilerini dolandırıcılıklardan korumaya çalıştığı için, 18 yaşın (veya diğer bölgelerdeki yetişkin yaşının) altındakilerin bu hediyeleri göndermelerine artık izin verilmiyor.

Coin satın aldıktan sonra, bu işlem tamamlandığında başka bir TikTok kullanıcısına hediye gönderebilirsiniz; cüzdanınızdan düşülen tutarı göreceksiniz. Her hediyenin farklı bir parasal değeri vardır ve alıcı tarafından nakit karşılığı Elmas’a dönüştürülür. TikTok hediyelerini anlamak, sayfanızdan para kazanmak için çok önemlidir.

Sistem Twitch’e çok benziyor. Farklı değerlere sahip farklı türlerde hediyeler satın alabilirsiniz. Ardından, performanslarını ne kadar beğendiğinize bağlı olarak yayıncıya bahşiş verebilirsiniz. Ne kadar çok bahşiş verirseniz, adınız o kadar belirgin olur ve dikkat çekme olasılığınız o kadar artar. Bu, yayıncıyı iyi performans göstermeye ve izleyiciyi tanınmak için para harcamaya teşvik eden bir geri bildirim döngüsüdür.

  TikTok'ta Ters Nasıl Oynanır?

TikTok Paraları nasıl satın alınır

TikTok Coin satın almak basittir. TikTok Coin’lerin nasıl satın alınacağını öğrenmek için lütfen şu talimatları izleyin:

 • TikTok’u açın ve profilinize gidin.
 • Sağ üstteki Ayarlar simgesini seçin.
 • Görünen menüden ‘Bakiye’yi seçin.
 • ‘Şarj Et’e dokunun
 • Satın almak istediğiniz jeton sayısı için bir seçenek belirleyin.
 • Satın alma işleminizi bir sonraki sayfada onaylayın.
 • Dolar cinsinden mevcut değer, seçilen Coin miktarının yanında görüntülenir. Bu, kur dalgalanmaları nedeniyle değişir, ancak çok fazla değil. Satın almak istediğiniz tutarı seçtikten sonra onay sayfasına yönlendirilirsiniz. Burada satın alma işlemini normalde bir kart, Touch ID, Samsung Pay veya başka bir şekilde yaptığınız gibi doğrularsınız.

  Tamamlandığında, satın aldığınız Coin sayısı TikTok Cüzdanınızdaki toplama eklenecektir. Artık Coin’lerinizi istediğiniz zaman uygun gördüğünüz şekilde kullanabilirsiniz.

  TikTok’ta ‘Ücretsiz’ Para Alabilir misiniz?

  Her şeyin “özgür”ün her zaman göründüğü gibi olmadığını söyleyerek başlayacağız. Özellikle TikTok gibi bir sosyal medya sitesinde. Daha önce de belirtildiği gibi şirket, kullanıcıları dolandırıcılıklardan korumak için adımlar atıyor.

  Bu dolandırıcılıklar, görüntülemeler için hediyeler göndermekten daha kötü planlara kadar uzanır. Verdikleri söz ne olursa olsun, uygulama aracılığıyla tanıştığınız birine herhangi bir para birimi göndermek muhtemelen iyi bir fikir değildir.

  TikTok’ta size bedava para sözü veren birçok web sitesi ve uygulama var. Bu promosyon uygulamalarından herhangi birini ziyaret etmeden veya bunlarla etkileşime geçmeden önce, TikTok hesabınızı ve kendi güvenliğinizi riske attığınızı unutmayın.

  Bu web sitelerinin çoğu, hesabınızın çalınması için harika bir yol olan TikTok giriş bilgilerinizi girmenizi ister. Bu, almaya hazır olduğunuz bir riskse, hesabı muhtemelen geri alamayacağınızı anlayın.

  Ayrıca TikTok, diğer birçok uygulama gibi, telefonunuzun IP adresine dayalı olarak hain saldırıları tetikleyebilir. Başka bir hesap oluşturacağınızı mı düşünüyorsunuz? Tekrar düşünün, eylemleriniz topluluk standartlarına aykırıysa (hack gibi) ömür boyu yasaklanacaksınız.

    Tiktok Ne Kadar Veri Kullanıyor?

  Diğer siteler, bilgisayarınıza veya telefonunuza bilgi indirmenizi ister. Web’den indirilen her şeye karşı temkinli olun. Bu, cihazınıza Kötü Amaçlı Yazılım bulaştırmanın başka bir harika yolu.