The Forest Xbox One’da mı?

The Forest, uçağınızın bir ormana düştüğü, açık dünyada hayatta kalma üzerine kurulu birinci şahıs bir oyundur. Mevcut kaynaklar ve yetenekler yardımıyla ormandaki yaratıklarla birlikte ormanda hayatta kalmalısınız. Ve birçok oyun tutkunu, sahip oldukları cihazlar ne olursa olsun gerçek hayattaki oyun deneyimini yaşamak için her zaman bu tür oyunları keşfetmeyi sever. Yani, siz de dahil olmak üzere bu meraklıların çoğunun bir sorusu olabilir: Forest, Xbox One’da mı? Bu sorunun cevabını ayrıntılı olarak öğrenmek için makaleyi okumaya devam edin.

The Forest Xbox One’da mı?

Hayır, The Forest oyunu Xbox One’da mevcut değildir. Ancak oyunu PlayStation 4, Steam, PC vb. gibi diğer platformlarda da bulabilirsiniz. Orman oyunu, kullanıcıların oyuna uyumluluğuna göre erişebilmesi için çeşitli platformlarda mevcuttur.

The Forest Xbox’ta mevcut mu?

Hayır. Xbox’ta Orman sorusunun cevabı muhtemelen birçok oyun tutkununu hayal kırıklığına uğrattı. Xbox One’da Orman mı sorusu için verilenle aynı değil. Ne yazık ki, The Forest oyunu Xbox One’da mevcut değil. Oyun geliştirme aşamasındadır ve yakın gelecekte piyasaya sürülebilir.

The Forest Xbox One’a mı Geliyor?

Evet, The Forest gelecekte Xbox One’a gelecek ancak çıkış tarihi sabit değil. O zamana kadar oyunun tadını Steam, PS4, PC vb. platformlarda çıkarabilirsiniz.

The Forest Xbox One’da mı çıkacak?

Evet, The Forest’ın gelecekte Xbox One’a çıkması bekleniyor. Şu anda oyun Xbox One için geliştiriliyor.

  Çevrimiçi Yüksek Kaliteli Fotoğraflar Nasıl Gönderilir

Sons of the Forest Hangi Konsolda Olacak?

Selefine dayanan Sons of The Forest’ın piyasaya sürülme şansı, PC, PlayStation 4, PS5, Steam ve hatta PlayStation mağazasında piyasaya sürülmesidir.

Xbox One’da Raft Var mı?

Hayır henüz değil. Bu cevap, Xbox One’da Orman mı sorusunun cevabına benzer olduğu için Xbox, Raft oyununu henüz platformunda yayınlamadı. Ancak Steam gibi diğer platformlarda çok popüler hale geldiği için gelecekte çok yakında Xbox platformuna çıkma ihtimali yüksek. Ayrıca kullanıcılar Raft oyununu PlayStation’larda oynamak için can atıyor. Raft, açık dünyaya dayalı bir hayatta kalma oyunudur ve Axolot Games tarafından yayınlanmıştır. Bu oyun, kullanıcılarına gerçek bir açık dünya oyununun akıllara durgunluk veren bir deneyimini sunuyor.

Orman Hangi Platformlarda?

Orman oyunu şu anda Steam, PlayStation 4, PC ve hatta Android gibi platformlarda mevcut. Yakın zamanda popülerliği göz önüne alındığında oyunun Xbox One’da çıkması bekleniyor ancak henüz sabit bir çıkış tarihi yok.

Oğulları Ormanın Maliyeti Ne Kadar Olacak?

Sons of the Forest oyununun tahmini maliyetinin, bu oyun selefi The Forest’a kıyasla daha fazla zorlukla geldiğinden, olacağı bildiriliyor. Peki, Forest Xbox One’da mı? Ne yazık ki, cevap hayır. Yine de The Forest, diğer platformlarda yaklaşık 20 $ karşılığında mevcut.

Ormanın Oğulları İptal mi Edildi?

Hayır, Sons of the Forest oyunu iptal edilmedi, sadece ertelendi. Kasım 2021’de piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak şimdi, planlanan çıkış tarihi Ekim 2022. Umalım ki, bu oyunun çok yakında piyasayı ele geçirdiğini göreceksiniz. Oyun hakkında daha fazla bilgiyi Sons Of The Forest Steam sayfasından oyun sayfasının çıkış için yayında olduğu yerde bulabilirsiniz! Endnight Games Resmi Twitter hesabından oyunla ilgili gelecekte daha fazla güncelleme alabilirsiniz.

  Chromebook'ta Konumunuzu Nasıl Değiştirirsiniz?

Orman 2 Olacak mı?

Evet, The Forest 2’nin Sons Of The Forest başlığı ile Ekim 2022’de piyasada olması bekleniyor. Çok yakında hayranların kafasında bir soruyla karşımıza çıkacak: The Forest 2, Xbox One’a çıkacak mı? Daha önce yanıtladığımız soruya benzer: The Forest Xbox One’da mı?

***

Xbox One’da Orman mı sorusunun cevabını bu makaleden aldığınızı umuyoruz. Soru ve önerileriniz için aşağıdaki yorum bölümünden bize ulaşmaktan çekinmeyin. Bir sonraki makalemizde hangi konuyu öğrenmek istediğinizi bize bildirin.