Spotify Hesabımla Hulu’ya Nasıl Giriş Yapabilirim?

Hulu, Walt Disney’in sahip olduğu abonelik tabanlı bir akış web uygulamasıdır. ABC ve NBC gibi geniş ağlardan geniş bir film ve televizyon dizisi kütüphanesi sunar. Ayrıca Hulu, aboneleri için orijinal dizi ve filmlerinin yapımcılığını da yapmaktadır. Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan en popüler müzik dinleme ve paylaşım platformu olduğu için Spotify’ı da mutlaka biliyorsunuzdur. Bu eğlence platformlarının her ikisi de çok sayıda abonesiyle çok büyük. Öyleyse, Hulu Spotify girişini duymuş olmalısınız ve Spotify hesabımla Hulu’ya nasıl giriş yapacağımı merak ediyor olmalısınız? İşte buradasın. Bu yazıda, daha iyi anlamak için bu sorunun cevabını ayrıntılı adımlarla alacaksınız.

Spotify Hesabımla Hulu’ya Nasıl Giriş Yapabilirim?

Spotify Premium’da bir öğrenci planınız varsa, Spotify hesabınızla Hulu’ya giriş yapabilirsiniz. Bunun için adımlara geçmeden önce, Hulu ve Spotify girişi hakkında daha fazla bilgi edelim.

Hulu Girişim Spotify’ımla Aynı mı?

Hayır, Hulu ve Spotify iki farklı hizmettir. Spotify’ı kullanarak Hulu’ya giriş yapma seçeneğiniz var. Ancak bir Spotify hesabınız yoksa, yine de bir Hulu aboneliğine kaydolabilirsiniz.

  Bir Arka Plan Kontrolünde Ne Görünecek? Bulabileceğiniz 9 Şey

Spotify Premium Hulu ile Geliyor mu?

Hayır, yalnızca Spotify Premium Öğrenci planı Hulu (reklam destekli) ve SHOWTIME içerir. Ayrıca, IV. akredite bir kolejde okuyor olmalısınız. Ayrıca Hulu Spotify giriş başvurusu yapabilmek için Amerika Birleşik Devletleri’nde üniversite öğrencisi olmanız gerekmektedir.

Spotify Premium ile Hulu Ücretsiz Nasıl Alınır?

Spotify Premium hesabıyla Hulu (reklam destekli) ve SHOWTIME’ı ücretsiz edinmenin tek yolu, bir Spotify Premium öğrenci planına sahip olmanızdır. IV. akredite bir kolejde okuyor olmalısınız veya Amerika Birleşik Devletleri’nde bir üniversite öğrencisi olmalısınız. Hulu aboneliği diğer Spotify planlarında mevcut değildir.

Spotify Hulu Fırsatı Ne Kadar Sürer?

İki kitle iletişim platformu arasındaki anlaşma 4 yıl sürüyor. Ancak, Spotify’ın üyeleri için istediği gibi, kullanıcılar her yıl SheerID’yi kullanarak Spotify kayıt durumlarını yeniden doğrulamalıdır. Bu şekilde, kullanıcılar Hulu Spotify oturum açma sürelerinin farkında olabilirler.

Ücretsiz Hulu’mu Spotify ile Nasıl Etkinleştiririm?

Spotify Premium Öğrenci planınız varsa ve Hulu Spotify girişi yapmak istiyorsanız, Spotify hesabımla Hulu’ya nasıl giriş yapacağımı öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Hulu Kayıt sayfasını ziyaret edin.

Not: Uygun olup olmadığınızı kontrol etmek için ekranın alt kısmındaki Uygunluk Gereksinimleri’ne tıklayın.

2A. Halihazırda bir Hulu hesabınız varsa, HULU HESABIM VAR seçeneğine tıklayın.

2B. Bir hesabınız yoksa, HULU’DA YENİYİM’e tıklayın.

3. Ardından, gösterildiği gibi tercih ettiğiniz oturum açma yöntemini seçin.

Not: Yalnızca Student Premium planınızla oturum açtığınızdan emin olun.

Spotify Hesabımla Hulu’ya Nasıl Giriş Yapabilirim?

Spotify’ı kullanarak Hulu’da oturum açmak için bir Spotify Premium Öğrenci planınız olmalıdır. Bu plana sahipseniz ve bir Hulu Spotify girişi istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemeyi düşünebilirsiniz:

1. Hulu Kayıt sayfasını ziyaret edin.

Not: Uygun olup olmadığınızı kontrol etmek için ekranın alt kısmındaki Uygunluk Gereksinimleri’ne tıklayın.

  11 En Ucuz Cep Telefonu Güçlendirici

2. Halihazırda bir Hulu hesabınız varsa, HULU HESABIM VAR seçeneğine tıklayın. Aksi takdirde, HULU’DA YENİYİM üzerine tıklayın.

3. Ardından, aşağıda gösterildiği gibi tercih edilen oturum açma yöntemini seçin.

Not: Yalnızca Student Premium planınızla oturum açtığınızdan emin olun.

Spotify Student ile Hulu’ya Nasıl Giriş Yapılır?

Öğrenci premium planınız varsa, Hulu Spotify girişinde aşağıdaki adımları izleyerek Hulu’yu alabilirsiniz:

1. Hulu Kayıt sayfasını ziyaret edin.

2. HULU HESABIM VAR’a tıklayın.

Not: Bir hesabınız yoksa, HULU’DA YENİYİM’e tıklayın.

3. Student Premium planına sahip hesabınızın E-posta adresini veya kullanıcı adını ve Şifresini girin ve GİRİŞ YAP seçeneğine tıklayın.

Spotify’ı İptal Etmek İçin Ödeme Yapmanız Gerekiyor mu?

Hayır, Spotify hesabınızı iptal etmek için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. Premium planınızı iptal ederseniz, Spotify premium aboneliği, Hulu Spotify oturum açma işlemi için de geçerli olan bir sonraki fatura tarihi döngüsünde sona erecektir. Ancak fatura tarihiniz bugün ise ve bugün iptal ederseniz, hesabınız aynı gün içerisinde ücretsize çevrilir.

Spotify Premium Aboneliğimi Erken İptal Edersem Ne Olur?

Spotify premium aboneliğinizi erken iptal etseniz bile, bir sonraki fatura tarihine kadar aktif kalacaktır. Tarih geçtikten sonra, ücretsiz hesaba geri dönecektir. Ama endişelenmene gerek yok. Kaydedilmiş müzikleriniz ve çalma listeleriniz olduğu gibi kalacaktır. İptal politikası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Spotify’ı 3 Ay Sonra İptal Edebilir miyim?

Evet, istediğiniz zaman Spotify’ınızı iptal edebilirsiniz. Ancak premium hesabınız, yalnızca faturalandırma tarihi sona erdikten sonra ücretsiz bir hesaba dönüştürülecektir.

Ücretsiz Denemeden Sonra Spotify Premium’u İptal Edebilir miyim?

Evet, ücretsiz denemeden sonra Spotify premiumunuzu iptal edebilirsiniz. Ancak ücretsiz denemenizin son gününde aboneliğinizi iptal ederseniz sizden ücret alınmayacağını unutmayın. Ancak ücretsiz deneme süresi sona erdikten sonra bir gün daha bekleseniz bile, bir sonraki ay için otomatik olarak ücretlendirilirsiniz. Ve hesabınız yalnızca bir sonraki faturalandırma döngüsünde iptal edilecektir.

  iPhone'da Abonelikler Nasıl İptal Edilir

Spotify Ay Sonunda Ücret Alır mı?

Spotify, abonelik gününden itibaren her 30 günde bir sizden ücret alacaktır. Ayın başı, ortası ve hatta sonu olabilir.

Spotify Premium’umun Ne Zaman Bittiğini Nasıl Anlarım?

Aboneliğinizin ne zaman sona erdiğini bilmek için, aşağıda gösterildiği gibi Hulu Spotify oturum açmanız ve hesaba genel bakış sayfasına gitmeniz gerekir:

1. Spotify giriş sayfasına gidin.

2. Oturum açma kimlik bilgilerinizi girin ve Oturum Aç düğmesine tıklayın.

3. Sağ üst köşeden Profil adınıza > Hesap’a tıklayın.

4. Hesap genel bakış sekmesi tarayıcınızda açılacaktır. Planınızı görmek için sayfayı aşağı kaydırın. Burada, son kullanma tarihi de dahil olmak üzere mevcut planınızın tüm ayrıntılarını bulabilirsiniz.

***

Hulu Spotify oturum açma adımlarını anladığınızı ve başarılı bir şekilde gerçekleştirebildiğinizi umuyoruz. Bu yazı ile ilgili sorularınızı ve gelecek yazılar için konu önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmına bırakabilirsiniz.