PUBG test sunucusuna nasıl katılırım

PUBG, oyuna her zaman yeni özellikler ekler. Oyunun bayatlamasını önlemek için periyodik olarak yeni zorluklar ortaya çıkıyor. Yine de yeni özellikler piyasaya sürülmeden önce test edilmeleri gerekiyor ve PUBG, şirket içi testlerin yeterli olamayacak kadar büyük. Bu yüzden test sunucularına sahiptir. Oyuncular test sunucusunda oynamayı ve özellikleri denemeyi seçebilirler.

PUBG Test sunucusu

PUBG test sunucusuna bir mobil cihazdan veya PC’nizden katılabilirsiniz. Bir PC’den katılmanız durumunda, Steam’den farklı bir uygulama yüklemeniz gerekecektir. Kurulumu ücretsizdir. Yine de bir mobil cihazdan katılıyorsanız, bir davet kodu almanız gerekecek ve gelmesi uzun sürebilir.

PUBG test sunucusuna katılın – PC

Bir PC’de PUBG test sunucusuna katılmak için, PUBG’nin kararlı sürümüne zaten sahip olmanız gerekir. Daha sonra test sunucusunu kurmanız ve ana oyun üzerinden erişmeniz gerekecektir.

Steam’i açın.
PUBG’yi kütüphanenizden başlatın.
Lobiye girdikten sonra Oyunlar’a gidin.
Test sunucusunu arayın ve seçin.
Test sunucusu indirilecektir (bu uzun sürebilir).
Kurulduktan sonra, test sunucusunu oynatmak için seçin.

Not: Test sunucusunda yeni bir karakter oluşturacaksınız ve oynanış kararlı sunucuda oynadığınız oyundan ayrı olacaktır.

PUBG test sunucusuna katılın – mobil

Mobil PUBG test sunucusunu edinmek kolay değil. APK’yı çevrimiçi olarak barındıran birçok siteden birinden indirebilirsiniz, ancak bu bir risktir. katılabilirsin PUBG mobil Anlaşmazlığı burada ve diğer oyunculardan size dosyalara bir davet veya bağlantı göndermelerini isteyin.

Anahtar bir kod almaktır ve herkes bir kod alamaz. Sadece davetlidir ve daha deneyimli oyunculara verilir. Etrafındaki tek yol, zaten ona erişimi olan başka bir oyuncudan geçmek.

  PUBG'de "menzil dışı frekans" sorunları nasıl düzeltilir?

Test sunucusuna katılmak için aldığınız kodu girmeniz gerekecek.

PUBG’yi cep telefonunuzda veya tabletinizde açın.
Etkinlikler>Önerilen’e gidin.
Test Sunucusu’na dokunun.
Kodu girin ve içeride olacaksınız.

Çözüm

PUBG betaya katılmak kolay değil. PC’de oynuyorsanız, oyuna girmek daha kolay olabilir, ancak beta, oyuna daha aşina olan ve daha düzenli oynayan oyuncular içindir. Haftada bir veya daha az sıklıkla giriş yapan sıradan oyuncuların doğrudan davet alması pek olası değildir ancak PUBG Discord’da izin istemekten asla zarar gelmez.