Lookout Kullanarak Kayıp Telefonunuzu Nasıl Bulunur?

Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi mi kaybettiniz veya cihazınız çalındı ​​mı? Lookout takip uygulaması sayesinde Lookout hesabınıza giriş yaparak tarayıcınız üzerinden telefonunuzu kolayca takip edebilirsiniz. Ve telefonunuz, siz onu bulup ping atarken çalacaktır. Kayıp veya çalınan telefonunuzu Lookout kullanarak nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okuyun. Lookout.com’u kullanarak telefonunuzu nasıl bulacağınızı anlamanıza yardımcı olacak ve Lookout for Android ve Google hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Ayrıca neden Lookout izleme uygulaması olarak adlandırıldığını da öğreneceksiniz. Öyleyse başlayalım!

Lookout Kullanarak Kayıp Telefonunuzu Nasıl Bulunur?

Kayıp telefonunuzu Lookout.com’u kullanarak, Lookout web sitesindeki Cihazlarım bölümünden telefonumu bul’u kullanarak bulabilirsiniz. Daha iyi anlamak için aynısını yararlı çizimlerle ayrıntılı olarak açıklayan adımları bulmak için okumaya devam edin.

Lookout Uygulaması nedir?

Lookout, cihazınızı, verilerinizi ve kimliğinizi koruyan eksiksiz bir mobil güvenlik ve antivirüs uygulamasıdır. Uygulama Android, iOS ve Kindle ile uyumludur. Lookout uygulamasının kullanımı ücretsiz olsa da, bunlara erişmek için premium üyelik gerektiren bazı özelliklere sahiptir. Bu uygulamanın temel özellikleri arasında bir virüs tarayıcı, telefonunuzun kök algılaması, virüsten koruma ve cihaz konumu izleme bulunur. Premium özellikler arasında tüm temel özelliklerin yanı sıra hırsızlık uyarıları, ihlal raporları, güvenli Wi-Fi, güvenli tarama, gizlilik danışmanı ve kilitle ve sil yer alır.

  2020'deki En İyi 5 CPU İzleme Aracı

İş Gözcülüğü nedir?

Lookout for Work, Lookout for Work programına kayıtlı iş kullanıcıları içindir. Bu uygulama, Lookout uygulaması gibi mobil cihazınıza tam koruma sağlar. Cihazınızı tehditlerden ve ihlallerden korur. Lookout.com iş için telefonumu bul sürekli olarak virüs veya tehdit taraması yapar. Herhangi bir tehdit bulunursa sizi ve şirket yönetiminizi uyarır.

Lookout’u Kullanarak Telefonunuzu Nasıl Bulabilirsiniz?

Lookout kullanarak bir telefon bulmak kolaydır. Lookout.com’da telefonumu bul işleminde şu adımları izleyin:

Not: Bir cihazı bulmak için açık olmalı ve bir ağ bağlantısına sahip olmalıdır.

1. Tarayıcınızda Lookout Hesabı Giriş sayfasını ziyaret edin.

2. E-posta ve Parolanızı girin ve Oturum Aç’a tıklayın.

3. Ardından, bağlı cihazınızı bulmak için Cihazlarım bölümünden CİHAZIMI BULUN seçeneğine tıklayın.

Kapalıysa Telefonunuzu Bulmak için Lookout’u Kullanabilir misiniz?

Hayır, kapalıysa telefonunuzu bulmak için Lookout’u kullanamazsınız. Telefonunuzun açık olması ve yerinin bulunabilmesi için bir ağ bağlantısına sahip olması gerekir. Cihazınız Uçak modunda olsa bile onu takip edemezsiniz. Cihazınızın önceki konumunu kontrol edebilirsiniz. Lookout bir konum almak için GPS kullanır. Ancak cihazınız kapalıysa veya Uçak modundaysa ağ engellenir. Bu nedenle Lookout, cihaz kapalıyken konumunuzu bulamayacak.

Lookout, Telefonunuz İçin İzleme Uygulaması Olarak Kullanılabilir mi?

Evet, Lookout telefonunuz için bir izleme uygulaması olarak kullanılabilir. Lookout, cihazınızın yeni konumunu bulduğunda, otomatik olarak önceki konumundan çıkar. Konum geçmişinden telefonunuzun mevcut konumunu takip edebilirsiniz.

Lookout %100 Doğru mu?

Evet, Lookout %100 doğru ve güvenilirdir. Cihazınızın tam koordinatlarını verir. Ve cihazınızın konumunu almak için GPS teknolojisini kullanır. Cihazınızdaki herhangi bir virüs ve kötü amaçlı yazılımı tarar ve ayrıca cihazınızı izleyebilir. Lookout uygulamasının yükseltilmiş sürümü, Lookout.com bul my phone web’de tehdit ve ihlal algılama gibi çok daha fazla özellik sağlar. Kullanıcının bulut depolama alanındaki verileri yedeklemesine olanak tanır ve bir kilitle ve sil özelliği sağlar.

  Google Pay Nedir ve Bununla Ne Yapabilirsiniz?

Lookout’u Kullanarak Verilerinizi Nasıl Yedeklersiniz?

Hem Android hem de iOS cihazlar için aşağıdaki adımları izleyerek Lookout’u kullanarak verilerinizi yedekleyebilirsiniz:

Not: Yedekleme seçeneğini etkinleştirmek için premium sürüme yükseltin.

1. Lookout uygulamasını başlatın.

2. Sol üst köşedeki hamburger simgesine dokunun.

3. Yedekleme aracını açmak için Yedekle üzerine dokunun.

4. Cihazınızın yedeğini almak için Şimdi Yedekle üzerine dokunun.

Android’de Lookout Mobil Güvenliği nedir?

Lookout mobil güvenliği, cihazınızı ve kişisel bilgilerinizi tehditlere ve ihlallere karşı koruyan bir uygulamadır. Lookout for Android Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Lookout, virüs tarayıcı, cihaz kök tespiti ve tehdit tespiti gibi temel özellikler sunar ve premium seviyeye yükseltilirse cihazı bulur. Yedekleme, cihaz kaybolursa verileri kilitler ve siler, güvenli Wi-Fi, Hırsızlık uyarısı ve ihlal raporu gibi daha fazla özellik sunar. Lookout.com, telefonumu bul, bu uygulamada en çok kullanılan özelliklerden biridir.

Google Lookout’un Normal Uygulamadan Farkı Nedir?

Lookout for Google, görme kaybı olan kişilerin dünyayı keşfetmesine yardımcı olmak için oluşturulmuş yapay zeka tabanlı bir uygulamadır. Kullanıcılarının metin, resim, belge ve para birimlerini taramasını ve tanımlamasını sağlar. Uygulamayı açıyorsunuz, kamerayı nesneye doğrultun ve boom, açıklamanız hazır. Google Lookout’u indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Öte yandan Lookout uygulaması, virüs tarayıcı, tehdit tarayıcı, cihazımı bulma ve çok daha fazlası gibi özelliklerle mobil cihazlara güvenlik sağlamak için oluşturulmuştur. Güvenli Wi-Fi ve Yedekleme gibi ekstra özellikleri kullanmak için premium sürüme yükseltmeniz gerekir.

Lookout Uygulaması Kaldırılabilir mi?

Evet, Lookout uygulaması cihazınızdan kaldırılabilir. Android veya iOS cihazınızda başka herhangi bir uygulamayı kaldırmakla aynıdır. Oldukça faydalı bir uygulama. Telefonunuzu kaybetmeniz veya telefonunuzun çalınması durumunda, cihazınızı bulmak için Lookout’un web sitesine gidebilirsiniz. Uygulamayı kaldırmak, hesabınızı silmez.

  Maç Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir

***

Bu makalenin, Lookout.com telefonumu bul’u kullanarak cihazınızı nasıl bulacağınızı öğretmenize yardımcı olduğunu ve ayrıca Google ve Android için Lookout hakkında bilgi verdiğini umuyoruz. Bu makale ile ilgili aklınıza takılan soruları veya başka bir konu hakkında makale yapmamızı istediğiniz önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Bunları bilmemiz için aşağıdaki yorumlar bölümüne bırakın.