League of Legends Giriş Hatası Nasıl Düzeltilir (LoL Geçersiz Oturuma Giriş Yapamadı)

League of Legends çevrimiçi bir oyundur ve oyuncu tabanı çok büyüktür. Oyun temelde çevrimiçi bir arenada oynanır. Oyun masaüstünden ve bir iPhone veya Android telefondan oynanabilir.

League of Legends beklenmedik giriş oturumu hatasını düzeltin

League of Legends oynamak için hesabınıza giriş yapmalısınız. Hesap, bir e-posta, Google hesabınız veya bir Apple hesabı kullanılarak oluşturulabilir. Normalde, oyuncular oturumu kapatmadıkları sürece oyunda oturum açarlar, ancak League of Legends oynamaya çalışıyorsanız ve Beklenmeyen oturum açma hatası alıyorsanız, aşağıdaki düzeltmeleri deneyin.

Oturumu kapatmaya ve tekrar oturum açmaya zorla

League of Legends’ı açtığınızda Beklenmeyen oturum açma oturumu hatası almaya devam ederseniz, oturumu kapatıp tekrar oturum açmayı deneyin.

League of Legends’ı açın.
Hata görünmeden önce kapat düğmesini tıklayın.
Şimdi çık isteminde Oturumu Kapat’a tıklayın.
Oyundan çıkın ve tekrar açın.
Kayıt olmak.

Tüm League of Legends süreçlerinden çıkın

Basit bir çıkış Haziran Beklenmeyen oturum açma hatası hatasını düzeltmek için bazen yeterli olmayabilir. Hâlâ görüyorsanız, oturumu kapatın ve tüm League of Legends işlemlerinden çıkın.

League of Legends’ı açın.
Hata görünmeden önce kapat düğmesini tıklayın.
Şimdi çık isteminde Oturumu kapat’ı tıklayın.
Görev çubuğuna sağ tıklayın ve içerik menüsünden Görev Yöneticisi’ni seçin.
İşlemler sekmesine gidin.
League of Legends’ı arayın.
İşlemi seçin ve alttaki Şimdi sonlandır düğmesini tıklayın.
Tüm League of Legends süreçleri için tekrarlayın.

VPN’i devre dışı bırak

League of Legends oynamak için bir VPN kullanıyorsanız, bağlantısını kesmeyi deneyin. Oyun coğrafi olarak sınırlı değil, bu yüzden oynamak için gerçekten bir VPN’e ihtiyacınız yok. VPN’nin kendisinin de Beklenmeyen oturum açma hatasına neden olan sorunları olması mümkündür. VPN olmadan bağlanmayı deneyin.

Çözüm

League of Legends, herhangi bir zamanda çevrimiçi olarak binlerce oyuncuya sahiptir. Çok sayıda oyuncuyla uğraşmak yeni değil ve sunucuları onları idare edebilecek kapasitede. Beklenmeyen oturum açma hatası, oyunun çevrimiçi sunucularından çok masaüstünüzde çalışan oyunla ilgilidir. Spesifik olarak, yerel olarak depolanan bir şey ya bozuk ya da süresi dolmuş (bir tanımlama bilgisi gibi) ve oyun onu yenileyemiyor. Çoğu durumda sorunu çözmenin anahtarı, basit bir zorunlu oturum kapatma işlemidir.