Kik Hesabı Nasıl Kurtarılır

Kik, tüm dünyada çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılan en iyi mesajlaşma uygulamalarından biridir. İnsanlar bu uygulamada dünyanın çeşitli yerlerinden diğer kullanıcılarla iletişim kurmanın keyfini çıkarıyor. Bir de nedense sildikleri Kik hesabını kurtarmak isteyen Kik kullanıcıları var. Ve önceki kullanıcılar bu platforma geri dönmek istediklerinden, bazı kullanıcılar mevcut aktif Kik hesaplarına giriş yapmakta sorun yaşıyor. Bu nedenle, bu kullanıcılardan biriyseniz ve sorularınıza yanıt istiyorsanız, bu makaleyi okumaya devam edin. Ayrıca, Kik’inize neden giriş yapamadığınızı, eski Kik hesabını nasıl bulacağınızı ve kalıcı olarak silinen Kik hesabını yeniden etkinleştirmek için ayrıntılı adımları öğreneceksiniz.

Kik Hesabı Nasıl Kurtarılır

Kurtarmak için silme işleminden sonraki 30 gün içinde Kik hesabınıza hesap kimlik bilgileriyle giriş yapabilirsiniz. Daha iyi anlamak için aynısını yararlı çizimlerle ayrıntılı olarak açıklayan adımları bulmak için okumaya devam edin.

Not: Akıllı telefonlarda aynı Ayarlar seçenekleri bulunmadığından, bunlar üreticiden üreticiye farklılık gösterir. Bu nedenle, cihazınızda herhangi bir değişiklik yapmadan önce doğru ayarları yaptığınızdan emin olun.

Neden Kik’inize Giriş Yapamıyorsunuz?

Kik hesabınıza giriş yapamıyorsanız, bunun nedenleri şunlar olabilir:

  • Geçersiz kullanıcı adı ve şifre
  • Kayıtlı e-postaya erişilemiyor
  • Teknik ve sunucu aksaklıkları nedeniyle oturum açma hatası
  Microsoft Teams'de bir ekibe nasıl katılınır?

Kik Parolanızı ve E-postanızı Unuttuysanız Ne Olur?

Kik şifrenizi ve e-postanızı unuttuysanız Kik hesabınıza giriş yapamazsınız. Oturum açma alanlarına doğru hesap bilgilerini girmeden oturum açma ekranını atlayamazsınız. Ancak Kik şifrenizi sıfırlayabilir ve Kik kullanıcı adınızı ve Kik hesabınızla kayıtlı e-posta adresinize gönderilen bir doğrulama e-postasını kullanarak kolayca yenisiyle değiştirebilirsiniz. Ancak kayıtlı e-posta hesabına erişiminiz yoksa yeni bir hesap oluşturmanız gerekir.

Kik Parolanızı Nasıl Sıfırlarsınız?

Kik şifrenizi unuttuysanız veya Kik hesabını kurtarmak için yeni bir şifre istiyorsanız, aşağıdaki adımların yardımıyla Kik şifrenizi sıfırlayabilirsiniz:

Not: Aşağıdaki adımlar hem Kik Android hem de iOS uygulamaları için geçerlidir.

1. Telefonunuzda Kik uygulamasını açın.

2. OTURUM AÇ üzerine dokunun.

3. Ardından, Unuttunuz mu?

4. Tarayıcıdaki Parolayı sıfırla istek sayfasına yönlendirileceksiniz. Kullanılabilir alana kullanıcı adınızı veya e-postanızı girin ve aşağıda gösterildiği gibi Git!’e dokunun.

5. Kayıtlı Kik e-posta adresinize şifre sıfırlama bağlantısı içeren bir e-posta gönderilecektir.

6. E-posta gelen kutunuzu açın ve Kik’ten aldığınız e-postaya dokunun. Ardından, aşağıda gösterildiği gibi Parolanızı değiştirin bağlantısına dokunun.

7. Şimdi, Parolayı Sıfırla sayfasında, onaylamak için iki kez Yeni Parola girin ve Git’e dokunun!

Artık Kik şifrenizi başarıyla sıfırladınız.

Kik silinmeden ne kadar önce?

Kalıcı hesap silme talebinde bulunduktan sonra Kik size bir silme e-postası gönderecektir. Ve bu işlem Kik hesabınızı silmek için birkaç gün sürer. Ayrıca Kik, silinen hesabınızın bir kopyasını 30 gün boyunca elinde tuttuğu için Kik hesabını 30 gün içinde kurtarabilirsiniz.

Kik’i Silmek Mesajları Siliyor mu?

Hayır, Kik mobil uygulamasını cihazınızdan silmek, mesajlar dahil hiçbir verinizi silmez. Ancak, hesabın devre dışı bırakılması Kik hesap verilerinizin silinmesine yol açacaktır. Herhangi birinin Kik kullanıcı adınıza mesaj göndermesini engelleyecek ve tüm sohbet mesajlarınız kalıcı olarak silinene kadar kısa bir süre için önbelleğe alınacaktır.

  CTFU Ne Demektir ve Ne Zaman Kullanılır?

Eski Kik Hesabınızı Nasıl Bulursunuz?

  • Eski Kik hesabını bulmak için, hesabınıza e-posta adresi veya kullanıcı adı ile giriş yapmanız yeterlidir.
  • Kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi hatırlamıyorsanız, tüm e-posta adreslerinizi kontrol edebilir ve ardından Kik’in size gönderdiği eski onay e-postalarını bulabilir ve kimlik bilgilerinden birini bulabilirsiniz.
  • Ayrıca, Kik şifrenizi unuttuysanız, aşağıda belirtilen adımlarla kolayca sıfırlayabilirsiniz:

1. Kik uygulamasını açın ve OTURUM AÇ üzerine dokunun.

2. Giriş ekranından Unuttunuz mu?

3. Şifreyi sıfırla istek sayfasındaki mevcut alana kullanıcı adınızı veya e-postanızı girin ve Git üzerine dokunun!

4. E-posta gelen kutunuzda, Kik’ten aldığınız ve parola sıfırlama bağlantısı olan postaya dokunun.

5. Vurgulanmış olarak Parolanızı değiştirin bağlantısına dokunun.

6. Ardından, Parolayı Sıfırla sayfasından Yeni bir Parola belirleyin ve Devam’a dokunun.

7. Kik uygulamasına dönün ve yeni şifre ile Kik hesabına giriş yapın.

Kalıcı Olarak Silinen Kik Hesabını Yeniden Etkinleştirebilir misiniz?

Hayır, hesap ayrıntılarınız devre dışı bırakıldıktan sonra Kik deposundan silineceği için kalıcı olarak silinen Kik hesabını kurtaramaz veya yeniden etkinleştiremezsiniz.

Silinmiş Bir Kik’i Nasıl Geri Yükleyebilirsiniz?

Kik hesabınızı sildiyseniz veya devre dışı bıraktıysanız, geri almak için silme işleminden sonraki 30 gün içinde hesap bilgilerinizle hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. 30 günden fazla silinen veya aktif olmayan Kik hesapları, sunucularda tuttukları tüm verileri kaybederler. Bu nedenle, tamamen geri yüklemek için Kik hesabınıza tekrar giriş yapmanız gerekecek.

Eski Kik Hesabınızı Nasıl Yeniden Etkinleştirirsiniz?

Yeniden etkinleştirmek için Kik hesabınıza giriş yapmanız gerekecek. Yalnızca 30 günden daha kısa bir süre boyunca devre dışı bırakılmış hesaplar için geçerlidir. Bu yöntem, silme işlemi tamamlandıktan sonra bu 30 gün işaretini geçen hesaplarda çalışmayacaktır.

  Videolara ve GIF'lere Sahte Sahtekarlık Yapacak 3 Kolay Uygulama

Kik’ten Eski Resimleri Nasıl Alırsınız?

Bazen bazı aksaklıklar, telefonun sıfırlanması veya yanlışlıkla eski sohbetler ve fotoğraflar Kik’ten silinir. Ancak telefonunuzdaki eski resimleri geri getirmenin bir yolu var. Kik uygulamasından eski resimleri alma adımlarını öğrenmek için Google Yedekleme’den yeni bir Android telefona Uygulamaları ve Ayarları Geri Yükleme hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

Kik Hesabının Devre Dışı Bırakılması Ne Kadar Sürer?

Kik, profil ve sohbetler gibi hesap verilerinizi kısa bir süre için önbelleğe alır. Bu nedenle, bir Kik hesabının devre dışı bırakılması birkaç gün sürer. Hesabın devre dışı bırakılmasından sonra Kik hesabını ve verileri tamamen kurtarmak için 30 gününüz var.

Kik Destek ile Nasıl İletişim Kurarsınız?

Kik’e aşağıdaki yollarla ulaşabilirsiniz:

  • Kik desteği ile iletişime geçebilirsiniz. [email protected] Karşılaştığınız sorundan bahsedin ve destek e-posta adresine gönderin. Kik destek ekibi, sorununuza bir çözüm bulmak için sizinle iletişime geçecektir.
  • Sorununuza en uygun seçenekleri belirlemek ve bunlara anında yanıt almak için tarayıcınızdaki Kik Yardım Merkezi’ni ziyaret edin.
  • Ayrıca Kik desteği ile iletişime geçebilir ve aşağıda gösterildiği gibi açılır menüden sorununuz veya hesapla ilgili diğer herhangi bir istek hakkında bir istek gönderebilirsiniz.

***

Bu nedenle, yardımınıza yönelik ayrıntılı adımlarla Kik hesabını nasıl bulacağınızı ve kurtaracağınızı anladığınızı umuyoruz. Bu yazı ile ilgili aklınıza takılan soruları veya başka bir konu hakkında yazı yapmamızı istediğiniz önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Bunları bilmemiz için aşağıdaki yorumlar bölümüne bırakın.