iOS, Android ve Windows Phone Uygulamalarının Fiyat Geçmişini Görüntüleyin


Bir uygulamayı yalnızca indirime girmesi veya sonraki günlerde geçici olarak ücretsiz olması için satın aldıysanız, uygulamayı satın almakta acele ettiğiniz için pişman olabilirsiniz. Gerçekten ihtiyacınız olduğunda bir uygulama satın almak, kaçınabileceğiniz bir şey değil, ancak hemen kullanmanız gerekmeyen veya satın almayı erteleyebileceğiniz bir uygulamayı satın almakla ilgileniyorsanız, şimdiye kadar mevcut olan en iyi fiyata satın alınmalıdır. aDollarApps, iOS, Android, Windows Phone ve BlackBerry uygulamaları için uygulama fiyat geçmişini izleyen bir web hizmetidir. İndirime girip girmediğini görmek için bekleyebilir veya bir uygulamanın fiyatının ne sıklıkta düştüğüne dair bir fikir edinebilir ve başka bir indirim için bu kadar beklemek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Ayrıca uygulamaları takip edebilir ve fiyatları düştüğünde uyarı alabilirsiniz.

Bir uygulamanın fiyat geçmişini aramak için adını arama çubuğuna girin. aDollarApps, siz adı yazarken eşleşen sonuçları bulacak ve listeleyecektir. Uygulamanın tam açıklamasını, hangi platformlarda kullanılabildiğini, ilgili uygulama mağazasının bağlantısını ve zaman içindeki fiyat dalgalanmasını gösteren bir grafiği görüntülemek için aramayı tıklayın. Uygulama, iOS veya Android için fiyat dalgalanmalarını aynı anda gösterebilir. Grafiğin üst kısmındaki butondan fiyat düşüşlerini görüntülemek istediğiniz platformu seçin. Belirli bir platformun ilgili uygulama mağazasında uygulama sayfasını görüntülemek için uygulama adının altındaki ilgili platform düğmesine tıklayın.

aDollarApps, belirli bir uygulamayı aramanıza ve fiyat geçmişini görüntülemenize ek olarak, uygulamaları kategoriye göre aramanıza da olanak tanır. Kategoriler zengindir ve normalde Apple App Store’da veya Google Play Store’da bulacağınız kategorilerin tamamı olmasa da çoğunu içerir.

Hizmetin kendisi harika, ancak iOS kullanıcıları için en faydalı olacak, çünkü indirimler ve uygulamaların ücretsiz olması iOS uygulaması için normal bir olayken, Android uygulamaları için çok daha az sıklıkta. Popüler bir ücretli Android uygulamasının, büyük bir isim şirketi tarafından satın alınmadıkça veya geliştirici onu açık kaynak yapmaya karar vermedikçe, milyonda bir ödenme şansı olduğunu söyleyecek kadar ileri giderdim.

  MultiROM ile Droid DNA'da Birden Fazla Android ROM'u Önyükleme

Bir aDollarApps hesabına kaydolabilir ve uygulamaları takip edebilirsiniz. Hizmet, yalnızca iOS uygulaması için çalışmasına rağmen, takip ettiğiniz bir uygulama ücretsiz olduğunda sizi uyaracaktır.

aDollarApps’i ziyaret edin