İnsanların Silinen Instagram Resimleri Nasıl Görülür?

Instagram, şüphesiz en sevileni olan çok amaçlı muhteşem kullanımı nedeniyle diğer birçok sosyal uygulamayı da devraldı. Sadece insanları birbirine bağlamak için bir araç değil, aynı zamanda fotoğraf ve video yayınlamak için bir platformdur. Diğer tüm uygulamalar gibi, örneğin Facebook, resimlerinizi yükleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Silinen Instagram fotoğraf görüntüleyicisine erişmek için ipuçları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Size insanların silinen Instagram resimlerini nasıl göreceğinizi ve daha fazlasını öğretecek faydalı bir rehber getiriyoruz!

İnsanların Silinen Instagram Resimleri Nasıl Görülür?

İnsanların silinen Instagram resimlerini görmenin en güvenli yollarından biri, onları herhangi bir cihazınıza önceden kaydetmektir. Listelenen adımlara göre indirmek için bu makalede aşağıda belirtilen uygulamayı kullanabilirsiniz.

Birisi Instagram Fotoğraflarını Neden Silmek İster?

Instagram tamamen yeni şeyler ve resimler yayınlamakla ilgilidir, ancak profilinizde alakasız medya paylaştığınızı hissedebileceğiniz zamanlar olabilir. İşte bu yüzden bazı insanlar Instagram’da paylaştığı fotoğrafları silmeyi tercih ediyor. Ayrıca, bazen insanlar yeni bir başlangıç ​​için resim olarak yayınladıkları geçmiş anıları silme eğilimindedir.

Ünlüler Instagram Gönderilerini Neden Siliyor?

Ünlülerin hayatı, Instagram’da göründüğü kadar çekici değildir. Instagram’da yayınladıkları fotoğrafları oldukça sık silerken görüldüler. Bazen ünlüler tüm Instagram varlıklarını da siler. Genellikle iş taahhütlerinden veya yeni bir başlangıç ​​yapmalarından kaynaklanır. Ayrıca, ünlüler bu kararı PR amaçları nedeniyle alıyor.

  Instagram'da Rahatsız Edici Yorumlar Nasıl Filtrelenir

İnsanların Silinen Instagram Resimlerini Görebiliyor musunuz?

Hayır, uygulamanın kendisinde kişilerin silinen Instagram fotoğraflarını göremezsiniz. Instagram, gizlilik nedenleriyle buna izin vermez. Silinen fotoğrafları görüntülemenin yollarından biri, kullanıcı onları kaldırmadan önce ekran görüntüsünü almış olmanızdır. Silinen fotoğrafları ele geçirmenin diğer bir yolu da silinen Instagram fotoğraf görüntüleyicisini kullanmaktır. Insta Save gibi bir web uygulaması, herhangi bir medya içeriğini hesap sahibi tarafından kaldırılmadan önce indirmek ve görüntülemek için mükemmel bir örnektir.

İnsanların Silinen Instagram Resimlerini Görmenin Bir Yolu Var mı?

Hayır, birisi Instagram gönderisini sildiğinde, yalnızca resmi önceden kaydettiyse görme seçeneğine sahiptir. Silinen gönderiyi görmek istiyorsanız, önce gönderiyi bir araç kullanarak indirip kaydetmeniz gerekir. OnlyFind, Insta Views, Insta Save vb. dahil olmak üzere, çevrimiçi olarak bunu yapmanıza izin verecek birçok silinmiş Instagram fotoğraf görüntüleyici uygulaması vardır.

Başka Bir Kullanıcının Profilinden Silinmiş Bir Instagram Fotoğrafını Görmenin Bir Yolu Var mı?

Hayır, başka bir kullanıcının profilinden silinmiş bir fotoğrafı görmenin bir yolu yoktur. Başka birinin profilindeki resimleri silinmeden önce görmenin en iyi yolu, fotoğrafları önceden kaydetmenize yardımcı olacak Insta Save gibi üçüncü taraf uygulamaları kullanmaktır.

Birinin Silinen Instagram Gönderilerini Nasıl Bulursunuz? Adım Adım Yöntemi Öğrenin.

Instagram’da, insanların silinen Instagram resimlerini görme gibi bir seçenek yoktur, ancak kaldırılmış gönderileri görmek için sabırsızlanıyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu üçüncü taraf uygulamaları kullanmaktır. Bu uygulamalar, bir kişinin kaldırılan gönderisini görmenizi sağlar. Aşağıda belirtilen silinmiş Instagram fotoğraf görüntüleyici, birinin Insta profilinden resimleri indirmenize izin verir, böylece silinmişlerse onları görüntüleyebilirsiniz.

1. Cihazınızda Play Store uygulamasını açın.

2. Anında Tasarruf uygulamasını arayın ve arama sonucuna dokunun.

3. Uygulamayı indirmek için Yükle üzerine dokunun.

  Instagram'da Selfie Çıkartmaları Nasıl Gönderilir

4. İndirdikten sonra, uygulamayı başlatmak için Aç üzerine dokunun.

5. Şimdi, Insta Post Downloader’a dokunun.

6. Açılır pencerede İzin Ver üzerine dokunun: Insta Downloader’ın cihazınızdaki fotoğraflara ve medyaya erişmesine izin verilsin mi?

7. Instagram’ı Aç seçeneğine dokunun.

8. Şimdi Instagram uygulamasını açın ve kaydetmek istediğiniz video gönderisini arayın. İnsanların silinen Instagram resimlerini görmek için üzerine dokunun.

9. Ardından, sağ üst köşedeki üç noktalı simgeye dokunun.

10. Bağlantı simgesine dokunun.

Not: Bu seçeneği yalnızca gönderi zaman tünelinizdeyse bulabilirsiniz. Bu seçeneği ilgili sahibinin profilinde bulamazsınız.

11. Şimdi Insta Saver uygulamasını açın.

12. Kopyalanan gönderi URL’sini yapıştırmak için Yapıştır’a dokunun ve ardından gönderiyi cihazınıza kaydetmeye devam edin.

Silinen Instagram Fotoğraflarını Nasıl Bulursunuz?

Instagram hesabınızdan bir fotoğrafı silmek ve arşivlemek iki farklı şeydir.

  • Gönderinizi profilinizden sildiyseniz, geri alınamaz. Yalnızca daha önce kaydettiyseniz veya ekran görüntüsü aldıysanız görüntüleyebilirsiniz.
  • Arşivlenen fotoğraflar profilden kaldırılır, ancak bunları yine de Instagram’ınızın arşiv bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Kişilerin arşivlenmiş Instagram resimlerini görmek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Cihazınızda Instagram’ı başlatın.

2. Sağ alt köşeden Profil simgesine dokunun.

3. Sağ üst köşedeki Hamburger simgesine dokunun.

4. Arşivle üzerine dokunun.

5. Şimdi, üstten Hikayeler arşivi seçeneğine dokunun.

6. Gönderiler arşivi üzerine dokunun. Profilinizden arşivlediğiniz gönderiler o bölümde görünecektir.

Başkasının Instagram Arşivine Nasıl Bakıyorsunuz?

İnsanların silinen Instagram fotoğraflarını görmeyi öğrendikten sonra başka birinin Instagram arşivini görüntülemeyi de öğrenebilirsiniz. Ancak bunun için Instagram hesaplarını kullanmak için giriş kimlik bilgilerine sahip olmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra, Instagram arşivlerine bakmak için yukarıda belirtilen adımları takip edebilirsiniz.

Başkaları Arşivinizi Görebilir mi?

Evet, profilinize erişimleri olan diğer kişiler arşivinizi görebilir. Kullanıcı adınız ve şifreniz ellerinde ise arşivlerinizi rahatlıkla görebilirler.

  Instagram'da Canlı Yayına Nasıl Geçilir

Instagram Arşivinize Kimin Baktığını Nasıl Anlayabilirsiniz?

Instagram’ın katı politikaları ve kuralları nedeniyle, profil kullanıcı adınız veya şifreniz olmadan hiç kimse Instagram arşivlerinizi görüntüleyemez. Biri bunlara sahipse, profilinizdeki arşivlenmiş herhangi bir gönderiye kolayca erişebilir. Ayrıca birisi arşivlerinize baksa bile bundan haberdar olmazsınız.

***

Umarız insanların silinen Instagram fotoğraflarını nasıl göreceğinizi öğrenmişsinizdir. Soru ve önerileriniz için aşağıdaki yorum bölümünden bize ulaşmaktan çekinmeyin. Bir sonraki makalemizde hangi konuyu öğrenmek istediğinizi bize bildirin.