iOS

Herhangi Bir Kanaldan Yüksek Sesle Okunan Slack Mesajlarını Dinleyin [iOS]


Slack, iş yeri için hızla önemli bir uygulama haline geliyor. Özellikle uzak ekipler için harikadır, ancak hemen hemen her türlü iletişim için kullanabilirsiniz. Slack’in üzerine inşa edilmiş birkaç faydalı bot ve hizmet var. TeamParrot, siz ellerinizi başka şeylerle meşgul ederken Slack mesajlarınızı size yüksek sesle okuyan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Bir kanala mesaj gönderen her kişi için farklı sesler kullanan oldukça basit bir uygulama.

TeamParrot’u kurun ve Slack hesabınızda oturum açın. Kanallarınız otomatik olarak yüklenecektir. Mesajları okumak istediğiniz kanala dokunun. Okunmamış mesajınız yoksa, uygulamanın son yirmi mesajı size yüksek sesle okumasını sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı istediğiniz zaman oynatabilir/duraklatabilirsiniz. Tüm mesajları duymak istemiyorsanız, tüm mesajları okundu olarak işaretlemek için sağ alttaki küçük sayaca dokunmanız yeterlidir. Uygulama, farklı bir kanaldan gelen mesajları okurken kanal değiştirmenize izin vermez. Farklı bir kanala geçmeden önce o kanaldaki tüm mesajları okundu olarak işaretlemeniz gerekir.

TeamParrot ayarlar açısından pek bir şey sunmuyor; ayarlarına sol üstteki hamburger butonundan ulaşabilirsiniz. Tüm mesajları size sesli olarak okuduktan sonra okundu olarak işaretleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı başlattığınızda mesajları otomatik olarak okumaya başlayacak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

TeamParrot, bulaşık yıkamak veya araba kullanmak gibi başka şeylerle meşgulken Slack mesajlarını duymak isteyen geliştirici tarafından gerçek ihtiyaçtan geliştirilmiştir. Geliştiricinin özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde oluşturuldu, ancak kanallarınıza öncelik vermenizi sağlayan bir özellik için gerçekten canımızı verirdik. Bir Android sürümü yakında geliyor.

App Store’dan TeamParrot’u yükleyin

  iOS 11'de Kamera Uygulamasında QR Kodu Nasıl Taranır