Hatta Gönderilmemiş Mesajlar Nasıl Görülür?

Line, WhatsApp’a benzer bir anlık mesajlaşma platformudur. Bu uygulama ile akıllı telefonlarınızda, tabletlerinizde ve hatta PC’nizde görüntülü aramalar, metinler, ses, görüntüler vb. aracılığıyla insanlarla kolayca iletişim kurabilirsiniz. Ancak tüm bu özelliklere rağmen bu uygulamada herhangi bir kişiden gelen iptal edilmiş mesajları göremiyoruz. Birisi mesajları Line uygulamasında gönderdikten sonra silmişse, o kişinin size ne gönderdiğini bilmek yasal olarak mümkün değildir. Line uygulamasında gönderilmemiş mesajları nasıl göreceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız makaleyi sonuna kadar okuyun.

Hatta Gönderilmemiş Mesajlar Nasıl Görülür?

Line uygulamasındaki herhangi bir mesajı istediğiniz sohbetin kendisi aracılığıyla gönderebilirsiniz. Bunu yapmanın yöntemini açıklayan adımları bulmak için makaleyi okumaya devam edin.

Gönderilmemiş Mesajlar Nelerdir?

Gönderilmeyen (iptal edilen) mesajlar, gönderildikten sonra silinen mesajlar anlamına gelir. Genellikle, bu iptal etme özelliğini destekleyen anlık mesajlaşma veya sohbet uygulamaları, bu mesajı her iki taraftan, gönderen ve alıcı taraflarından silme seçeneğine sahiptir. Bir mesajı iptal ettikten sonra, alıcı şunları görecektir: Gönderilen gerçek metin yerine bu mesaj silindi metni.

Gönderilmeyen Mesajlar Nerede?

Bu mesajlar silindi aynı sohbet penceresinden, Bu mesaj silindi veya Bir mesajı göndermediniz gibi bir metin bırakarak. Mesaj iptal edildikten sonra, her iki taraftan da silindiği için o mesajı alıp okuyamazsınız.

  Bilgisayarınızı Açtığınızda Tam Olarak Ne Olur?

LINE Üzerinden Bir Mesaj Göndermeyi İptal Ederseniz Ne Olur?

Line’da bir mesajın gönderilmesini iptal ettiyseniz, o sohbette Bir mesajı göndermediniz diyen bir bildirim göreceksiniz. İptal edilen mesajın alıcısı da bu A mesajı gönderilemedi mesajını görecektir.

İptal Edilen Mesajları Hatta Görebilir miyim?

Hayır, hatta mesaj geri çekildiğinde o mesajı göremez ve okuyamazsınız. Yine de, gönderenden okumanız için tekrar göndermesini isteyebilirsiniz.

Gönderilmeyen Mesaj Satırını Nasıl Görebilirim?

Ne yazık ki, iptal edilen mesajı Line’da göremez veya okuyamazsınız. Gönderenden yalnızca başarılı bir şekilde alıp okumak için aynı mesajı tekrar göndermesini isteyebilirsiniz.

Gönderilmemiş Bir Mesajı Nasıl Geri Alırım?

Bu özelliğin amacı istenmeyen mesajı gönderen ve alıcı için kalıcı olarak silmek olduğundan, herhangi bir mesajlaşma uygulamasında gönderilmemiş bir mesajı alamazsınız.

Line Uygulamasında Gönderilen Mesajlar Nasıl İptal Edilir?

Göndermeyi Geri Al özelliğinin yardımıyla Line uygulamasındaki herhangi bir sohbeti iptal edebilirsiniz. Line uygulamasındaki sohbet penceresinden mesajı iptal etmek için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Hat uygulamasını ve mesajı iptal etmek istediğiniz sohbeti açın.

2. İstediğiniz mesaja dokunun ve birkaç dakika basılı tutun.

3. Kayan menüden Göndermeyi İptal Et seçeneğine dokunun.

4. Onay açılır penceresi için Göndermeyi iptal et üzerine dokunun.

5. Mesaj iptal edilecek ve sohbet ekranında Mesajı göndermediniz bildirimi görünecektir.

LINE’da Sil ve Göndermeyi Geri Al Arasındaki Fark Nedir?

Silme ve iptal seçenekleri arasındaki fark, silme seçeneğinin mesajı yalnızca sizin tarafınızdan, yani yalnızca gönderen tarafından silmesidir. Öte yandan, iptal seçeneği mesajı hem gönderen hem de alıcı tarafından silecektir.

Bir Mesajı Silme İle Göndermeme Aynı Şey mi?

Hayır, mesajın silinmesi sadece gönderici tarafından silinmesi anlamına gelirken, geri göndermemek mesajın hem gönderici hem de alıcı tarafından silinmesi anlamına gelir.

  Excel'de Değerler Arasındaki Fark Yüzdesi Nasıl Bulunur?

***

Umarız, gönderilmeyen mesajları nasıl göreceğinizi öğrenmişsinizdir Line. Soru ve önerileriniz için aşağıdaki yorum bölümünden bize ulaşmaktan çekinmeyin. Bir sonraki makalemizde hangi konuyu öğrenmek istediğinizi bize bildirin.