Hacked Müzik Hesabı Nasıl Kurtarılır

Şu anda TikTok olarak adlandırılan Musically, insanların yeteneklerini göstermek için 3 dakikaya kadar videolar çekebilecekleri çevrimiçi bir kısa video paylaşım platformudur. Müzikal olarak birçok etkileyicinin kariyerini yaptı. Musically’de yapılan en yaygın şey dudak senkronizasyonu videolarıdır. Peki ya hesabınız saldırıya uğrarsa ve çok sayıda takipçiniz varsa? Sen ne yapardın? Bu tür sorularınız varsa ve cevaplara ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Hacklenen Musically hesaplarınızı nasıl geri alacağınızı, saldırıya uğramış Musically hesaplarınızı nasıl kurtaracağınızı ve hatta Musically hesaplarını nasıl sileceğinizi öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam edin. Ayrıca, eski Musically hesabınızı nasıl hackleyeceğinizi ayrıntılı olarak öğreneceksiniz.

Hacked Müzik Hesabı Nasıl Kurtarılır

Eski veya saldırıya uğramış bir Musically hesabını nasıl kurtarabileceğinizi ve sonunda daha iyi anlamak için çizimleri kullanarak nasıl derinlemesine silebileceğinizi öğrenmek için bu makaleyi sonuna kadar okuyun.

Müzik Sahibi Kim?

2017 yılında Çin merkezli bir şirket olan ByteDance, Musically’i devraldı ve TikTok adını koruyarak TikTok ve Musically’yi birleştirdi. Bu şirket Musically’i 1 milyar dolara devraldı.

Müzik Hesabı Hacklenebilir mi?

Evet, bilgisayar korsanı sizi hesap bilgilerinizi bilgisayar korsanına vermeniz için kandırırsa, Musically hesabı saldırıya uğrayabilir. Bilgisayar korsanları, yalnızca hesap ayrıntılarını kullanarak Musically hesaplarını kolayca hackleyebilir. Ancak 2022 itibariyle Musically, yerini TikTok’a bıraktığı için aktif bir uygulama değil. Bir TikTok hesabının saldırıya uğrayıp uğramayacağını konuşmak, cevap evet. Hesabınızın şifresini yetkisiz kaynaklara verirseniz kesinlikle saldırıya uğrayabilir.

  SiteSupra İçerik Yönetim Sistemi ile Duyarlı Web Siteleri Oluşturun

Eski Müzik Hesabınızı Nasıl Hacklersiniz?

Ne yazık ki, Musically uygulaması 2018’de durdurulduğundan ve bununla ilgili herhangi bir hizmet durduğundan eski Musically hesabınızı hackleyemezsiniz. Ancak Musically’nin yerini alan çok daha iyi bir uygulamanız var, TikTok.

Birinin Müzik Hesabına Nasıl Girilir?

Not: Bu sadece eğitim amaçlıdır ve herhangi bir yasa dışı faaliyeti desteklemiyoruz.

2022 yılı itibariyle Musically piyasada aktif değildir. TikTok devraldı, bu yüzden Musically hesaplarını hackleyemezsiniz. Birinin TikTok hesabını hacklemek istiyorsanız, şifrelerini ifşa etmeleri için onları kandırmayı deneyebilir veya hesap ayrıntılarını size verecek sahte web siteleri oluşturmak için çevrimiçi araçları kullanabilirsiniz. Ancak bu tür faaliyetlerin sonuçlarının tehlikeli olabileceğini ve ciddi yasal işlemlerle yüzleşmeniz gerekeceğini unutmayın.

Musically Hesabınıza Ne Olduğunu Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Bunu doğrudan yapamazsınız çünkü Musically, 2018’in ortalarında TikTok ve Musically’ye benzer uygulamalar devraldığı için tamamen kapatıldı. Ancak uygulama kapatılsa da kullanıcı tabanı TikTok ile birleştirildi. Yani artık Musically uygulamasına erişemezsiniz ancak TikTok uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Böylece Musically hesaplarını kimse hackleyemez.

Hacklenmiş Müzik Hesabı Nasıl Kurtarılır?

ByteDance şirketinden TikTok devraldığı için Musically artık aktif bir uygulama değil. TikTok hesabınız saldırıya uğrarsa, kurtarma şansınız çok düşüktür. Bilgisayar korsanı şifrenizi değiştirmişse, size kalan tek seçenek yardım için TikTok destek ekibiyle iletişime geçmektir. Bu posta kimliklerini kullanarak destek ekibiyle iletişim kurabilirsiniz: [email protected] veya [email protected] Ayrıca tarayıcınızda TikTok Yardım Merkezi sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Aktif Olmayan Müzik Hesapları Silinir mi?

Hayır, şu anda TikTok olarak bilinen Musically, daha uzun süre hareketsiz kalsalar bile etkin olmayan hesap hesaplarını silmez. Ancak evet, diğer kullanıcılar için kullanıcı adını serbest bırakmak için kullanıcı adınızı bazı rasgele sayılarla değiştirecektir. Bu, 180 gün veya daha uzun süre hareketsiz kalırsanız gerçekleşir. Ayrıca, eğer aktif değillerse ve detaylar ortaya çıkarsa, birisinin Musically hesaplarını hackleme şansı vardır.

  MacBook Pro'nuzdaki Dokunmatik Çubuk Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Musically Hesabınızı Nasıl Silebilirsiniz?

Musically artık piyasada yok ve tüm Musically hesapları TikTok uygulamasına aktarıldı. TikTok hesabınızı silmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları izlemeyi düşünebilirsiniz:

1. Android veya iOS telefonunuzda TikTok uygulamasını başlatın.

2. Sağ alt köşeden profil simgesine dokunun.

3. Sağ üst köşedeki hamburger simgesine dokunun.

4. Ardından, Ayarlar ve gizlilik üzerine dokunun.

5. Menüden Hesabı yönet seçeneğine dokunun.

6. Verilen seçenekler listesinden Hesabı sil seçeneğine dokunun.

7. Geçici olarak ayrılıyorum seçeneğini seçin ve Devam seçeneğine dokunun.

8. Şartlar ve koşulları kabul etmek için alttan devam radyo düğmesini seçin ve Devam’a dokunun.

Not: İndirme iste üzerine dokunarak hesap verilerinizin yedeğini alabilirsiniz.

9. Listelenen sonuçları okuduktan sonra tekrar Devam seçeneğine dokunun.

10. Cep telefonu numaranıza gönderilen doğrulama kodunu girin ve Hesabı sil üzerine dokunun.

11. Silme işleminizi onaylamak için tekrar açılır pencerede Sil üzerine dokunun.

Bu, hesabınızı 30 gün boyunca geçici olarak devre dışı bırakacaktır. Bunun ardından hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Şimdi eski veya saldırıya uğramış Musically hesaplarını nasıl kurtaracağımızı öğrenelim.

Şifre Olmadan Eski Bir Müzik Hesabı Nasıl Silinir?

Tüm Musically hesapları TikTok uygulamasına aktarıldı ve artık TikTok hesapları oldu. Yani Musically’nin eski sürümünü yükleseniz bile eski Musically hesabınızı bulamıyorsunuz. Dolayısıyla TikTok hesabınızı şifresiz olarak silmek istiyorsanız aşağıdaki yöntemi düşünebilirsiniz.

Not: Bu yöntem yalnızca TikTok uygulamasının aktif olduğu ülkelerde çalışacaktır.

1. TikTok Yardım Merkezi sayfasını ziyaret edin.

2. Aşağı kaydırın ve Hesap ve gizlilik ayarları altındaki Bir hesabı silme seçeneğine tıklayın.

3. Lütfen buraya bir rapor gönderin bağlantısına tıklayın.

4. Ardından, TikTok hesabınızla ilişkili istenen ayrıntıları doldurun ve ardından aşağıdaki ayrıntıları seçin.

  • Konu bölümünde Genel hesap sorgulama’yı seçin.
  • Bize daha fazla bilgi verin bölümünde Diğer seçeneğini belirleyin.
  • Nasıl yardımcı olabiliriz? kutusuna TikTok/müzik hesabımı şifresiz sil yazın.
  Word'de Yorum Ekleme ve Kaldırma

5. Son olarak Gönder seçeneğine tıklayın.

***

Bu nedenle, yardımınız için ayrıntılı adımlarla Musically hesaplarını nasıl hackleyeceğinizi, kurtaracağınızı ve sileceğinizi anladığınızı umuyoruz. Bu yazı ile ilgili aklınıza takılan soruları veya başka bir konu hakkında yazı yapmamızı istediğiniz önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Bunları bilmemiz için aşağıdaki yorumlar bölümüne bırakın.