Fortnite V-Papel Nasıl Hediye Edilir

Fortnite, 2018’in en büyük oyunudur, yani düzenli olarak oyun oynayan birini tanıyorsanız, oynama ihtimali yüksek. Oyunun kendisi ücretsizdir, ancak oyuncuların özelleştirmeleri satın almak için oyun içi V-Bucks’ı kullanmaları gerekir.

V-Bucks’ı başka bir oyuncuya doğrudan hediye edemeseniz de, Fortnite düzeltmelerini almalarına yardımcı olacak birkaç seçeneğiniz var: onlara seçtikleri platform için bir hediye kartı satın alın veya belirli içeriğe sahip bir paket satın alın.

Seçtikleri Platform için Hediye Kartı Satın Alın

Yapmanız gereken ilk şey, oyuncunuzun genellikle hangi platformda oynadığını bulmaktır. “Fortnite hediye kartı” diye bir şey olmadığından, belirli platform için bir kart satın almanız gerekir. Örneğin:

PlayStation: PlayStation’da oynuyorlarsa, bir PlayStation Store hediye kartı hile yapacak.
Xbox: Xbox oyuncularının ihtiyacı olacak, tahmin ettiniz, bir Xbox Hediye Kartı.
Switch: Switch oyuncuları için bir Nintendo eShop hediye kartı.
PC: PC oyuncularının Fornite ürünlerini satın alabileceği belirli bir mağaza yoktur, ancak onlara genel bir ürün alabilirsiniz. ön ödemeli vize oyun içi para birimine doğru kullanmak için.
Android: Aynı şey Android oyuncuları için de geçerli; oyun Epic’in kendi başlatıcısını (PC versiyonu gibi) kullandığından, ön ödemeli banka kartı gitmenin yoludur.
iOS: Fortnite, iOS App Store’da mevcut olduğundan, iTunes hediye kartı buradaki en iyi cevaptır.

Best Buy, Wal-Mart, Amazon ve diğer perakendeciler genellikle platforma özel hediye kartlarının fiziksel versiyonlarını taşırlar; bu kartları oyuncunuzun Kış Gündönümü uygulama tatilinde paketini açması için bir zarfın içine yapıştırabilirsiniz.

Oyuncunun sistemine geri döndükten sonra hediye veya banka kartını kendi başına kullanması gerekecek, ancak bundan sonra bu parayı bu dijital mağazalardan herhangi bir şey satın almak için kullanabilir. Bu, başka bir oyun, indirilebilir içerik veya Fortnite’ın V-Bucks’ını satın alabilecekleri anlamına gelir. Oyuncunun hediye kartını ne amaçla kullanacağı kendisine bağlıdır; onu V-Bucks’ta kullanmaya “zorlama” şansınız yoktur.

  Başarısız Bir Chrome İndirmeye Kaldığı Yerden Devam Edin [Tutorial]

Onlara Meatspace’den Bazı Tatlı Oyun İçi Ürünler Alın

Oyunda kullanabilecekleri bir şey aldıklarından emin olmak istiyorsanız, Fortnite ayrıca indirilebilir içerik olarak belirli kıyafetler de sunar (bunlar mağazalardan satın aldığınız dijital öğelerdir). Örneğin, oyuncunuz şunları alabilir: Zirve Forvet Paketi, Summit Striker kıyafeti, Top Notch Bling Pack ve 600 V-Bucks’ın kilidini açar.

Diğer bir seçenek ise Derin Dondurucu Paket. Bu 30 dolara mal oluyor ve kış temalı Frostbite Outfit, Cold Front Glider, Chill-Axe Pickaxe ve 1.000 V-Bucks’ın kilidini açıyor. Oyuncunuz bu kozmetik öğelerden herhangi birine sahipse, bunun yerine karşılaştırılabilir miktarda V-Papel alacak. Bu paket dijital olarak veya Best Buy gibi mağazalarda mevcuttur, bu nedenle oyuncunuzun tatillerde paketini açması için hala bir şeyiniz var.