Engellenen Skout Hesabı Nasıl Geri Alınır

Skout, kullanıcıların yeni arkadaşlar edinmelerini sağlayan, hızla büyüyen bir sosyal ağ uygulamasıdır. iOS ve Android için bir uygulama olan Skout, şehrinizde, mahallenizde ve 180’den fazla ülkede yeni insanlarla tanışmanıza yardımcı olmak için yapılmıştır. Mobil cihazınızdaki GPS’i kullanarak yakındaki kullanıcıları bulur. Kullanıcılar, fiziksel yakınlığa ek olarak çeşitli arama kriterleri ile kişileri bulabilir. Skout’un ayrıca dünya çapında çok sayıda kullanıcısı vardır ve güveni korumak için Skout, bildirilen birçok hesabı herhangi bir uyarı yapmadan engellemeye devam eder. Bu nedenle, Skout hesabınızı bloke ettiyseniz ve aynı konuda ipuçları arıyorsanız, sonuna kadar bizi izlemeye devam edin. Bu makalede, Skout hesabını nasıl kurtaracağınızı veya Skout’ta blokenizi nasıl kaldıracağınızı öğrenmek için size etkili yöntemler sunuyoruz. Ayrıca, Skout hesabını devre dışı bıraktığınızda ne olduğunu öğreneceksiniz.

Engellenen Skout Hesabı Nasıl Geri Alınır

Skout’ta tercihleri, cinsiyeti ve yaşı görüntüleyerek profilleri filtreleyebilirsiniz. 14 farklı dilde erişilebilen uygulamayı 10 milyondan fazla kişi indirdi. Ayrıca Skout, genç kitleleri hedef aldığı için gençler arasında en yüksek puan alan sosyal mesajlaşma uygulamasıdır. Engellenen Skout hesabını doğrudan geri alamazsınız. Yalnızca sizi engelleyen Skout kullanıcısı engelinizi kaldırabilir. Kalan tek yol, Skout hesabınızın blokesini kaldırmak için bir talepte bulunmak için Skout destek ekibiyle iletişime geçmektir. Daha iyi anlamak için aynısını yararlı çizimlerle ayrıntılı olarak açıklayan adımları bulmak için okumaya devam edin.

  Apple'ın MacBook'unuzu Geri Çağırıp Çağırmadığını Kontrol Etme (Ücretsiz Onarımlar İçin)

Skout Hesabınızı Devre Dışı Bırakırsanız Ne Olur?

Skout hesabını devre dışı bırakırsanız, eklediğiniz arkadaşlarınız da dahil olmak üzere diğer Skout kullanıcıları profilinizi göremez. Ve 60 gün içinde yeniden etkinleştirmezseniz hesabınız kapatılacak ve kalıcı olarak silinecektir.

Skout Hesabınız Hacklenebilir mi?

Evet, Skout hesabınız saldırıya uğrayabilir. İnternette Skout hesaplarının saldırıya uğradığı ve hesaplarından spam mesajların gönderildiği ve Skout’un Skout hesabını devre dışı bırakmasına neden olan birçok durum vardır.

Skout Hesabınız Neden Engellendi?

Birçok Skout kullanıcısı, Skout’un hesaplarını görünürde bir sebep olmaksızın ve önceden uyarıda bulunmadan bloke ettiğini bildirdi. Skout’un hesabınızı bloke etmesinin ana nedeni, birisinin sizi herhangi bir nedenle şikayet etmiş olabileceğidir. Birisinin hesabınızı şikayet etmesinin nedenleri şunlardır:

  • Bir profil fotoğrafınız olmadığı için hesabınız şüpheli bir şekilde birilerinin ilgisini çekebilir çünkü çok tuhaf görünebilir.
  • Uygunsuz olduğu düşünülen bazı resimler gönderdiniz veya gönderdiniz.
  • Bir başkasına son derece saldırgan bir açıklama yaptıysanız, rapor etme şansınız yüksek.
  • Skout uygulamasındaki herhangi bir şeyi kesmek veya değiştirmek için bazı üçüncü taraf uygulamaları kullandıysanız, hesabınız engellenecektir.

Skout hesabınızı engellediğinde, IP adresinizi işaretler. Uygulamayı yeniden yükleseniz veya yeni hesaplar oluştursanız bile, kısıtlanmış telefonu kullanarak Skout’ta oturum açamazsınız. Skout kullanıcıları sık sık bundan şikayet ederler ve hesabınız bir kez bloke edildikten sonra, blokenin kaldırılması neredeyse imkansızdır.

Skout Hesabınızı Neden Siliyor?

Skout, gençler ve genç izleyiciler arasında ünlü oldu. Ancak Skout, kullanıcılarının gizliliğini korumak için bazı katı politikalara sahiptir. İnsanlarla çıkmak ve tanışmak için yaygın olarak kullanılan Skout uygulaması, platformdaki uygunsuz davranışlar nedeniyle ara sıra kullanıcıları engeller ve hesaplarını siler ya da birinin Skout hesabını hacklemek için bazı üçüncü taraf araçları kullanmışsınızdır.

  Firefox'ta Tüm Açık Sekmelerin Başlığı ve URL'si Nasıl Kopyalanır?

Skout’ta Engel Nasıl Kaldırılır?

Birisi herhangi bir nedenle Skout’ta sizi engellediyse veya sizinle görüşmeyi bitirmek için, hesabınızın blokesini kaldırmanın hiçbir yolu yoktur. Ancak yalnızca hesabınızı bloke eden kullanıcı Skout’ta engelinizi kaldırabilir. Bu nedenle, daha önce birini engellediyseniz, Skout uygulamasında bu hesabın engellemesini kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Not: Skout hesabınızda oturum açtığınızdan emin olun.

1. Cihazınızda Skout uygulamasını açın.

2. Aşağıda gösterildiği gibi sol üst köşedeki profil simgesine dokunun.

3. Ayarlar üzerine dokunun.

4. Şimdi, Engellenen Kullanıcılar seçeneğine dokunun.

5. Engelini kaldırmak istediğiniz kullanıcıyı listeden seçin.

6. Ardından, sağ üst köşeden Engellemeyi kaldır seçeneğine dokunun.

7. Yine, engellemeyi kaldırma işlemini onaylamak için açılır pencereden Engellemeyi kaldır üzerine dokunun.

İPhone’da Engellenen Skout Hesabı Nasıl Kurtarılır?

Engellenen hesabınızı iPhone’unuzda kurtarmanın doğrudan bir yolu yoktur. Destek e-postasındaki destek personeliyle iletişime geçmeniz gerekir: [email protected] Destek ekibiyle iletişime geçmeden önce diğer yöntemleri deneyebilirsiniz:

Not: Bu yöntemler sizin için işe yarayabilir veya çalışmayabilir.

  • Skout uygulama önbelleğini temizle
  • Skout uygulamasını yeniden yükleyin
  • Farklı bir e-posta adresi ve farklı bir cihaz kullanarak yeni bir hesap oluşturmayı deneyin
  • Telefonunuzun UIN kodunu değiştirin (Bu sadece telefonunuzu hackleyerek yapılabilir)

Skout Hesabınızı Nasıl Geri Alabilirsiniz?

Skout hesabınızı bloke ettiğinizde, IP adresinizi işaretlerler. Uygulamaları yeniden yükleseniz veya yeni hesaplar oluştursanız bile, kısıtlanmış telefonu kullanarak Skout’ta oturum açamazsınız. Skout hesabınızı bloke ettikten veya sildikten sonra, Skout’ta engeli kaldırmak veya Skout hesabını kurtarmak çok zor veya neredeyse imkansızdır. İyileşmenin tek olası yollarından biri, şu adresteki destek personeliyle iletişime geçmektir: [email protected].com.

Skout Hesabınızı Nasıl Kurtarırsınız?

Hesabınız bloke değilse ve Skout hesabını kurtarmak istiyorsanız, cihazınızda Skout uygulamasına giriş yapmalısınız. Skout şifrenizi sıfırlamak ve kurtarmak için aşağıdaki adımları izleyin:

  Slack'te uygulamalar nasıl kurulur ve kaldırılır

1. Cep telefonunuzda Skout uygulamasını açın.

2. Aşağıda gösterildiği gibi E-posta simgesine dokunun.

Not: Ayrıca, seçmek istediğiniz başka bir oturum açma seçeneğini de seçebilirsiniz.

3. Şimdi, E-posta ile oturum aç seçeneğine dokunun.

4. Parolanızı mı Unuttunuz? üzerine dokunun.

5. Skout’a kayıtlı e-postanızı girin ve Parolayı Sıfırla’ya dokunun.

6. Şimdi, bir parola sıfırlama bağlantısı içeren Skout postasını arayın ve sağlanan bağlantıya dokunun.

7. Parola sıfırlama sitesinde, istenen yeni parolayı girip yeniden girin ve Parolamı ayarla üzerine dokunun.

Not: Her iki parolanın da tamamen aynı olduğundan emin olun.

8. Yine Skout uygulamasını açın ve E-posta Kimliğiniz ve yeni Parolanızla oturum açın.

Skout’ta Birinin Sizi Engellediğini Nasıl Anlarsınız?

Skout hesabınızın biri tarafından ne zaman bloke edildiğini bilmek zordur. Skout size herhangi bir bildirim göstermez veya birinin sizi Skout’ta engellediğini size bildirmez. Ancak, Skout’ta birisinin sizi engelleyip engellemediğini öğrenebilirsiniz, çünkü kişi veya mesaj listenizde görünmeyeceklerinden onlara mesaj gönderemez veya profillerini göremezsiniz. Artık sizi sonuç olarak göremezler, ancak gelecekte fikirlerini değiştirirlerse engelinizi kaldırabilirler.

Skout Müşteri Hizmetleri Var mı?

Meet Group, Inc., Skout’un sahibi ve işletmecisidir. Soru ve önerileriniz için Skout ile iletişime geçmek veya ulaşmak isterseniz, aşağıdaki adrese mail atabilirsiniz. [email protected] Ayrıca, müşteri hizmetleri numaralarından (215) 862-1162 ile iletişime geçebilirsiniz.

***

Bu nedenle, yardımınıza yönelik ayrıntılı adımlarla engellenen Skout hesabını nasıl kurtaracağınızı anladığınızı umuyoruz. Bu makale ile ilgili aklınıza takılan soruları veya başka bir konu hakkında makale yapmamızı istediğiniz önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Bunları bilmemiz için aşağıdaki yorumlar bölümüne bırakın.