En İyi 10 Netflix Orijinal Stand-Up Komedisi (Haziran 2020)

Gecenizin bir kısmını ağlayana kadar gülerek geçirmek istiyorsanız, bu stand-up komedyenleri kesinlikle bunu yapacaktır. Netflix’te herkesin zevkine göre bir komedyen var. Bunlar, şu anda Netflix’te yayınlayabileceğiniz en iyi 10 orijinal stand-up komedisidir.

Aziz Ansari: Hemen Şimdi

Aziz Ansari’nin Şu anda sosyal iklimi, ailesini ve daha fazlasını nasıl ele aldığını açıkladığı özel bir komedi. Ansari, 2019 yılında aldığı iddiaları ve nefretle nasıl başa çıktığını anlatıyor. Bu özel bölümde bazı derin anlar var, ancak bu, baştan sona tüm harika şakalardan uzaklaşmıyor.

Dave Chappelle: Sopalar ve Taşlar

Dave Chappelle her zaman herkese şakalar yapan bir komedyen olmuştur ve Çubuklar ve Taşlar Istisna değil. Chappelle, silah kültürünü, ünlü skandallarını, opioid krizini ve aradaki her şeyi üstlenir. Siz ağlayana kadar sizi güldürecek ve Chappelle’in komedisi hakkında gerçek bir fikir edinmek için Sonsöz’de kalmak isteyeceksiniz.

John Mulaney: Muhteşem Çocuk

Stand-up komedilerinin üçüncüsü, çocuk Muhteşem Netflix’te yakalayabileceğiniz en iyi spesiyallerden biridir. John Mulaney, kilise, ailesi ve JJ Bittenbinder adında ilginç bir dedektif de dahil olmak üzere yetiştirilmesiyle ilgili komik hikayeler anlatıyor. Mulaney’nin bu harika komedi stand-up’ında sokak zekası hakkında her şeyi öğrenin.

Ricky Gervais: İnsanlık

Hepimizin tahmin edebileceği gibi, Ricky Gervais iş insanları çağırmaya geldiğinde kendini tutmuyor. İçinde İnsanlık, tüm bunları ve daha fazlasını ünlü sorunları, hassas bir toplum ve ölümlülükle yapıyor. Mizah tarzı Dave Chappelle’inkine benziyor, tüm şakalarında İngiliz esintisi var.

  Mac'inizde Birden Çok Monitör Nasıl Kullanılır

Jerry Seinfeld: Öldürmek için 23 Saat

Öldürmek için 23 Saat uzun zamandır komedyen Jerry Seinfeld’in hayatın sıradan şeylerini tartıştığı bir özel bölüm. Seinfeld her şeyin eskiden olduğu gibi konuşuyor ve eski günleri hatırlamak için modern örnekler kullanıyor. Hayattaki küçük şeyleri kavrayın ve küçük şeyler hakkında şaka yaparken onu dinleyin.

Taylor Tomlinson: Çeyrek Yaşam Krizi

20’li yaşların ortalarında bir komedyen hayatını alır ve onu bir stand-up gösterisine dönüştürür. Çeyrek yaşam krizi. Taylor Tomlinson, hayatından ve kendini hiçbir yere gitmediğini gördüğünden bahsederken açık bir kitap. Tomlinson bütün bir saatini dünyanın bugünlerde nasıl olduğu hakkında konuşarak geçiriyor ve diğerlerinin onun görüşünü anlaması için bunu hafif yüreklilikle alıyor.

Kevin Hart: Sorumsuz

Sorumsuz Kevin Hart, tamamen yılının nasıl geçtiği ve davranışları nedeniyle neyin çözüldüğü ile ilgili. Üç çocuğundan, ikinci evliliğinden ve asansörü boyunca yaptığı yolculuklardan her şeyi kapsar. Hart, yaptığı çılgınca şeylere sizi güldürürken, tüm temellerini gizler.

Ronny Chieng: Asain Komedyeni Amerika’yı Yok Eder

Ronny Chieng, modern Amerikan dünyasının ne olduğunu ve “gerçekten Amerikalı” olmanın ne anlama geldiğini ele almak için sahne alıyor. Asyalı Komedyen Amerika’yı Yok Eder bu özel bölüm boyunca siyaseti, Asyalı kimliği, Amerika’yı ve daha fazlasını birbirinden ayırıyor. Şakaları inanılmaz derecede ilişkilendirilebilir ve şakalarının hafifliği gülmeyi kolaylaştırıyor.

Seth Rogen’in Charity için Hilarity

Seth Rogen’in Charity için Hilarity Nick Kroll, Jeff Goldblum, Chelsea Peretti ve daha fazlasının yeteneklerini sürekli yuvarlanmanız için getiriyor. Bir odada 10’dan fazla komedi dehasıyla, Alzheimer hastalığına dikkat çekmek için yapılan bu özel etkinlik boyunca herkesin keyif alacağı bir komedi tarzı var.

Bo Burnham: Mutlu Edin

Mutlu et Bo Burnham’ın derin soruları ele aldığı özel bir komedi. Burnham, performans benzeri bir stand-up’ta yaşam, ölüm, cinsellik, akıl hastalığı ve daha pek çok konuyu kapsar. Şakalar, skeçler, müzik ve daha fazlasının bir karışımı, bu bir saatlik gösteriyi herkesin görebileceği olağanüstü bir saat haline getiriyor.

  Seyahat? Bir Chromebook getirin; Şifrelenmişler