iOS

E-postaları Türe Göre Gruplandırın ve Hızlı Yanıtlar Gönderin [iOS]

Mailstrom, gelen kutunuzu temizlemenize yardımcı olan eski ve son derece kullanışlı bir araçtır. Bugüne kadar onunla uzaktan yakından karşılaştırılabilecek hiçbir şeye sahip olmayan yenilikçi hizmetlerden biridir. Spark aynı kategoride bir yerde. Bu, e-postayı yönetmek için bir iOS uygulamasıdır. E-posta yönetiminin doymuş bir niş olmasa da, bunu kolaylaştırmayı amaçlayan birkaç mevcut uygulama ve hizmete sahip olduğunu ve Spark’ın yalnızca başka bir giriş olduğunu söylemek güvenli. Onu diğerlerinden ayıran şey, e-postaları tarihe ve türe göre ayıran akıllı gelen kutusudur. E-posta hesaplarınızı bağladığınızda ve Spark e-postanızı senkronize ettiğinde, onu kategorilere ayırır; Yeni, Bültenler, Bildirimler ve Sabitlenmiş e-postalar. Ardından, önce okumanız gereken e-posta türünü sıralayabilirsiniz. Gmail’in Gelen Kutusu’ndan biraz ipucu alır ve bir e-postayı yanıtlamak veya takip etmek için bir hatırlatıcı ayarlamak için kullanabileceğiniz bir erteleme özelliğine sahiptir. Bir e-postaya yanıt göndermek için yalnızca dokunmanız gereken üç hızlı yanıt düğmesi ve bir e-postayı “yıldız eklemek” veya “favorilere eklemek” gibi, e-postaları ayrı bir gelen kutusuna sabitlemenizi sağlayan bir sabitleme özelliği vardır. Son olarak, ama kesinlikle en az değil, uygulama inanılmaz sayıda özelleştirme özelliğine sahiptir.

Spark’ı açın ve bir e-posta hesabı bağlayın. Birden çok e-posta bağlayabilirsiniz ve uygulamanın arayüzünün, iPhone için Gmail uygulamasının arayüzüne biraz yakın olduğunu göreceksiniz.

Spark, e-postaları hemen kendi türlerine göre sıralar, en üstteki Yeni bölümü size o gün için en yeni e-postaları gösterir, ardından bildirim ve bülten e-postaları vb. için bölümler gelir. Üstteki yeşil anahtar, akıllı gelen kutusu ile normal gelen kutusu arasında geçiş yapmanızı sağlar.

Bir e-postaya dokunun ve ekranın ortasındaki sabitle düğmesine dokunarak sabitleyebilirsiniz, bunun için bir erteleme alarmı ayarlayabilirsiniz ve aşağı kaydırırsanız üç yanıt seçeneği düğmesini göreceksiniz.

  iOS 11'de Kilit Ekranından Face ID Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Sabitlenmiş e-postalar, kendilerine ait ayrı bir gelen kutusu oluşturur. Spark ayrıca, bir e-postayla dosya ekleme söz konusu olduğunda tüm büyük bulut sürücülerini ve dosya paylaşım hizmetlerini destekler. Uygulamanın özelleştirme seçeneklerine erişmek için gezinme çekmecesini açın ve Ayarlar seçeneğini görmek için aşağı kaydırın. Gezinme çekmecesinde gördüğünüz kayan düğme sizi doğrudan ‘Kişiselleştirme’ ekranına götürür.

Uygulamanın tüm e-postalar için mi yoksa yalnızca yenileri için mi bir bildirim rozeti göstereceğini özelleştirebilirsiniz. Gelen kutularının göründüğü sırayı yeniden düzenleyebilir, bir e-postayı arşivlemek veya silmek için varsayılan eylemi ayarlayabilir, sesleri özelleştirebilir ve hangi bulut hizmetlerini bağladığınızı yönetebilirsiniz.

Spark, takviminize de bağlanabilen ve hiçbir eksik bırakmayan tam teşekküllü bir e-posta istemcisidir.

App Store’dan Spark’ı yükleyin