DownCount ile Gelecekteki Herhangi Bir Tarihte Herhangi Bir Süre İçin Zamanlayıcıları Ayarlayın [Android]

Android’in varsayılan saat uygulaması, yumurta kaynatmak, arkadaşını beklemek veya çay demlemek gibi şeyleri hızlı bir şekilde zamanlamak için yeterince kullanışlıdır. Ancak daha uzun zaman dilimlerini takip etmeniz veya aynı anda birden fazla zamanlayıcı kullanmanız gerektiğinde, saat uygulaması size yardımcı olamaz. Google Play’de ücretsiz olarak sunulan yeni bir Android uygulaması olan Downcount, bu boşluğu doldurmak için geliştirildi ve kullanıcıların normal saat sınırını aşan herhangi bir uzunlukta zamanlayıcıları anında oluşturmalarına olanak sağladı. Zaman ayırmaya değer mi? Gidip kontrol edelim!

Basit ve minimal arayüzlerin hayranıysanız, Downcount’un görünümünü ve hissini beğeneceksiniz. Uygulamanın düz tasarımı oldukça etkileyici ve kullanıcı arayüzü oldukça hızlı ve gezinmesi kolay. Başlatıldıktan sonra, aşağıdaki gibi görünen bir ekranla karşılaşırsınız. Sol üstte uygulamanın adını göreceksiniz ve sağ tarafta yeni geri sayım sayaçları eklemenizi sağlayan bir artı düğmesine dokunmak var. Alanın geri kalanı, daha önce eklemiş olduğunuz zamanlayıcıların listesini görüntüler. Downcount, sektördeki diğer uygulamalardan farklıdır. Saniye, dakika veya saat olarak kısa dönem zamanlayıcıları ayarlamanıza izin vermez; bunun çok ötesine geçebilir ve hem gelecekteki hem de geçmişteki olayların zamanlayıcılarını ayarlayabilirsiniz.

Daha önce belirtildiği gibi, yeni zamanlayıcılar oluşturmak için ‘Artı’ düğmesine dokunabilirsiniz. Daha sonra ona bir isim ve tarih verebilirsiniz, hepsi bu kadar. Geçmiş bir tarih girerseniz, örneğin düğün töreninizin günü de sayılır. Uygulama, zamanlayıcı eklemek isteyebileceğiniz günleri seçmenize olanak tanıyan yerleşik bir takvime sahiptir. Bir öğeyi silmek için, basitçe kaydırarak uzaklaştırabilirsiniz. Ve düzenlemek için uzun basmak işi yapacak.

Tabii ki, dakika veya saat gibi daha küçük zaman birimleri seçeneğine sahip olmak kullanışlı olacaktır, ancak çok uzak gelecekte veya geçmişinizde önemli bir şey için zamanlayıcı eklemek istiyorsanız, Downcount güzel bir alternatiftir. Android’in varsayılan saat uygulamasındaki zamanlayıcı özelliği. Uygulama, Google Play’de ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak reklamları kaldırmak veya geliştiriciyi desteklemek için uygulama içi yükseltme satın alabilirsiniz.

  Yüzen Baloncuklar Gibi Facebook İle Android İçin Bir Mesajlaşma Uygulaması

Downcount’u Play Store’dan yükleyin