Devre Dışı Bırakıldıktan Sonra DoorDash’e Başvurabilir misiniz?

İsteğe bağlı yemek teslimat hizmeti olan DoorDash’i kullanarak mahallenizdeki restoranlardan yiyecek ve içecek satın alabilirsiniz. DoorDash, esnek çalışma saatleri ve hızlı ödemeler sağlayarak serbest çalışanların para kazanmalarına yardımcı olur. DoorDash sürücüsü olarak, sözleşme ve diğer ihlaller nedeniyle hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, DoorDash hesabını yeniden etkinleştirmenin nasıl çalıştığını öğrenmek isteyebilirsiniz. Devre dışı bırakıldıktan sonra DoorDash’e nasıl başvurabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, işte durağınız. Bu konudaki şüphelerinizi ve ilgili diğer birkaç soruyu netleştirecek yardımcı bir rehber getiriyoruz.

Devre Dışı Bırakıldıktan Sonra DoorDash’e Başvurabilir misiniz?

Devre dışı bırakıldıktan sonra veya ayrıntılı olarak DoorDash’e başvurabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

DoorDash Temyizi Ne Kadar Sürer?

Bir DoorDash temyiz başvurusu, gönderildikten sonra en az 2 hafta sürebilir. İtirazı gönderdikten sonra DoorDash’ten haber almak için birkaç gün beklemeniz gerekecek.

Başka Bir DoorDash Hesabı Yapabilir misiniz?

Evet, her hesap için farklı bir e-posta adresi kullanarak birden çok DoorDash hesabı oluşturabilirsiniz.

Kovulduktan Sonra Yeni DoorDash Hesabı Nasıl Yapılır?

Kovulduktan sonra veya hesabınızın devre dışı bırakılması nedeniyle yeni bir DoorDash hesabı oluşturmak için farklı bir e-posta adresi, posta kodu ve ev adresi kullanmanız gerekir. Yeni bir hesap oluşturmak için önceki hesabınızla aynı ayrıntıları kullanamazsınız.

  iPhone veya iPad'de Videoların En Boy Oranı Nasıl Kırpılır ve Değiştirilir

Yeni Bir DoorDash Hesabı Oluşturabilir misiniz?

Evet, DoorDash web sitesinde oturum açarak her hesap için farklı bir e-posta adresi kullanarak kolayca yeni bir DoorDash hesabı oluşturabilirsiniz.

Birden Çok DoorDash Hesabı Yapabilir misiniz?

Evet, DoorDash’te her hesap için farklı bir e-posta adresi kullanarak birden fazla hesap oluşturabilirsiniz.

DoorDash’te Devre Dışı Bırakılırsanız Yeni Bir Hesap Açabilir misiniz?

Evet, önceki hesabınız devre dışı bırakıldıktan veya silindikten sonra DoorDash’e başvurmanız veya yeni bir hesap oluşturmanız mümkündür. Oluşturmak istediğiniz yeni DoorDash hesabı için yeni bir e-posta adresine ihtiyacınız var.

Bilgilerimi DoorDash’ten Nasıl Silerim?

İlgili hesap bilgilerini kaldırmak için DoorDash hesabınızı silebilirsiniz. Aşağıda belirtilen adımları izleyerek DoorDash hesabınızı kolayca silebilirsiniz:

1. E-postanız ve Parolanız ile DoorDash’te hesabınızda oturum açın.

2. Hamburger simgesine tıklayın.

3. Sonraki menüden Hesap’a tıklayın.

4. Hesabı Yönet’e tıklayın.

5. Hesabı Sil’e tıklayın.

Not: Hesabı silmeden önce de Arşiv İsteyebilirsiniz. Bu şekilde, eski hesap verilerinize sahip olacaksınız ve mevcut hesabın devre dışı bırakılacağından şüpheleniyorsanız yeni bir Doordash hesabı için başvurabilirsiniz.

6. Cep telefonu numaranıza gönderilen 6 haneli doğrulama kodunu girin ve Gönder’e tıklayın.

7. Ardından Devam seçeneğine tıklayın.

8. Son olarak, silme işlemini onaylamak için Hesabı Sil’e tıklayın.

Kaç DoorDash İhlali Alabilirsiniz?

DoorDash’in kurallarına göre, her 100 siparişte en fazla altı sözleşme ihlaline izin verilir. Bu sınırı aşarsanız, hesabınızı devre dışı bırakırlar.

DoorDash’te Yeniden Etkinleştirilebilir misiniz?

Evet, DoorDash hesabını yeniden etkinleştirmek mümkündür. Devre dışı bırakıldıktan sonra DoorDash’e başvurabilir misiniz? Davanıza DoorDash Destek sayfasından itiraz etmenizi gerektirir.

DoorDash Sürücü Adımı Nasıl Değiştiririm?

Devre dışı bırakıldıktan sonra DoorDash’e nasıl başvurabileceğinizi anladıktan sonra, adınızı DoorDash’te nasıl düzenleyeceğinizi görelim. DoorDash adınızı değiştirmek için aşağıda belirtilen adımları izleyin:

  Google E-Tablolarda Sayılar Nasıl Çarpılır?

1. DoorDash’te hesabınızda oturum açın.

2. üzerine tıklayın hamburger simgesi.

3. Ardından, açılır menüden Hesap’ı seçin.

4. Profil sayfasından Adınızı ve Soyadınızı değiştirin ve Kaydet’e tıklayın.

DoorDash Devre Dışı Bırakma Kalıcı mı?

Hayır. Başarılı bir şekilde itirazda bulunmadığınız sürece, DoorDash hesabının tüm devre dışı bırakma işlemleri kalıcıdır. Tüm devre dışı bırakma işlemlerine itiraz edemeseniz de, e-posta, mümkün olup olmadığını size bildirecektir. Ardından, prosedürün nasıl başlatılacağına ilişkin talimatlar verilecektir.

DoorDash’te Ne Kadar Süreyle Devre Dışı Bırakılabilirsin?

DoorDash İletişim Destek ekibine başvurmadığınız sürece DoorDash’iniz devre dışı kalacaktır.

DoorDash Hesabımı Devre Dışı Bırakıldıktan Sonra Nasıl Etkinleştirebilirim?

DoorDash, hesabınızın neden yeniden etkinleştirilmesi gerektiğini nedenlerinizi belirtebileceğiniz bir itiraz formu sağlar. Formu doldurduktan sonra, DoorDash’in uzman ekibi itirazınızı inceleyecek ve buna göre gerekli işlemleri yapacaktır.

***

Bu kılavuzun yardımcı olduğunu ve devre dışı bırakıldıktan sonra DoorDash’e başvurabilir misiniz hakkında bilgi edindiğinizi umuyoruz. Bu yazı ile ilgili aklınıza takılan soruları veya başka bir konu hakkında yazı yapmamızı istediğiniz önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Bunları bilmemiz için aşağıdaki yorumlar bölümüne bırakın.