Chase Kredi Kartınızı Çevrimiçi Olarak Nasıl Etkinleştirebilirsiniz?

Chase, JP Morgan Chase organizasyonu tarafından yönetilen bir Amerikan ulusal bankasıdır. Chase bankası, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı dahil olmak üzere tüm bankacılık hizmetlerini sunar. Kredi ve banka kartı taleplerinizi online olarak yapabilir ve kapınıza kadar teslim alabilirsiniz. Çevrimiçi bankacılık hizmetine kayıtlıysanız, bankacılığınızı Chase resmi web sitesini veya uygulamasını kullanarak yönetebilirsiniz. Banka hesabınızı yakın zamanda Chase’de açtıysanız ve kredi ve banka kartı almak için çevrimiçi bankacılık hizmetlerini nasıl kullanacağınıza dair bir çözüm arıyorsanız, bu makale size bu konuda yardımcı olacaktır. Chase kredi kartınızı çevrimiçi olarak veya arayarak nasıl etkinleştirebileceğinizi, Chase uygulamasında Chase banka kartını nasıl etkinleştireceğinizi, Chase kredi kartınızı aramadan nasıl etkinleştireceğinizi ve ayrıca bir Chase kredi kartı etkinleştirilmezse ne olacağını anlamanıza yardımcı olacaktır. .

Chase Kredi Kartınızı Çevrimiçi Olarak Nasıl Etkinleştirebilirsiniz?

İstediğiniz kredi kartını doğrulayarak Chase web sitesinden Chase kredi kartınızı çevrimiçi olarak etkinleştirebilirsiniz. Daha iyi anlamak için aynısını yararlı çizimlerle ayrıntılı olarak açıklayan adımları bulmak için okumaya devam edin.

Gelmeden Önce Chase Kredi Kartı Kullanabilir misiniz?

Evet, bir dijital cüzdan kurarak Chase kredi kartını gelmeden önce kullanabilirsiniz. Chase kredi kartınız gelmek üzereyse, Chase hesabınız kredi kartı bilgilerinizle güncellenir. Daha sonra bu bilgileri kullanarak kartınızı dijital cüzdanda kurabilir ve kartınız gelmeden kullanabilirsiniz. Ancak kredi kartınızı etkinleştirene veya makbuzunuzu doğrulayana kadar belirli bir kullanım sınırı olacaktır.

  MSI Afterburner ile Oyun İçi Bilgisayar Performansı Nasıl İzlenir

Chase Kredi Kartları Aktive Edilir mi?

Hayır, Chase kredi kartları aktif olarak gelmez. Bunları arayarak veya tarayıcı veya uygulamada Chase hesabınızı ziyaret ederek etkinleştirmeniz ve Chase kredi kartınızı çevrimiçi etkinleştirmeniz gerekir. Chase kredi kartınızı aldığınızda, kredi kartınıza ekli belgede kartınızı etkinleştirme adımlarını bulacaksınız. Chase kredi kartınızı etkinleştirmek için belirtilen adımları izleyin.

Chase Kredi Kartı Etkinleştirilmezse Ne Olur?

Chase kredi kartınızı etkinleştirmezseniz hesabınızı etkilemez. Olacak olan tek şey kredi puanınızın kademeli olarak düşmesi ve kredi raporunuzda kartın görünmesidir. Kredi kartınızı kullanmaya devam etmek istiyorsanız aktif hale getirmelisiniz ve hemen yapmazsanız kredi notunuzun düşük olması ilerideki alışverişlerinizi etkileyebilir. Chase kredi kartı etkinleştirilmezse olan budur.

Chase Kredi Kartınızın Çevrimiçi Olarak Etkin Olup Olmadığını Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Chase kredi kartınızın çevrimiçi olarak etkin olup olmadığını kontrol etmek için şu adımları uygulamanız yeterlidir:

1. ziyaret edin Chase web sitesi tarayıcınızda.

2. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve Oturum aç’a tıklayın.

3. İstenen kredi kartı, mevcut bakiye vb. tüm detaylarıyla birlikte görünüyorsa, çevrimiçi olarak aktif demektir.

Chase Kredi Kartınızı Çevrimiçi Olarak Nasıl Etkinleştirirsiniz?

Chase kredi kartınızı çevrimiçi olarak etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Cihaz tarayıcınızı başlatın ve Chase web sitesi.

2. Ardından, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapın.

3. Seçiminizi etkinleştirmek istediğiniz kredi kartını seçin.

4. Diğer > Kartları doğrula’ya tıklayın.

5. İleri’ye tıklayın ve kredi kartınız birkaç saniye sonra başarıyla etkinleştirilecektir.

Chase kredi kartınızı çevrimiçi olarak bu şekilde etkinleştirebilirsiniz.

Chase Kredi Kartını Etkinleştirmek İçin Aramanız Gerekiyor mu?

Çevrimiçi bir Chase bankacılık hesabınız varsa, Chase kredi kartınızı etkinleştirmek için aramanız gerekmez. Hesabınız yoksa aramanız gerekir. Kredi kartı başarıyla etkinleştirildiğinde, hemen işlemler için kullanabileceksiniz. Arayarak Chase kredi kartınızı etkinleştirmek istiyorsanız, numarayı Chase kredi kartınızın arkasında bulacaksınız.

  İşletmenizi Siber Saldırılardan Etkili Bir Şekilde Korumanın 7 Yolu

Chase Kredi Kartınızı Aramadan Nasıl Etkinleştirebilirsiniz?

Chase kredi kartınızı aramadan etkinleştirmek için şu adımları takip edebilirsiniz:

1. ziyaret edin Chase web sitesi ve Chase hesabınızda oturum açın.

2. Seçiminizi etkinleştirmek istediğiniz kredi kartını seçin.

3. Diğer’e tıklayın.

4. Ardından, Kartları doğrula’ya tıklayın.

5. Son olarak, İleri’ye tıklayın.

Kredi kartınız birkaç saniye sonra başarıyla etkinleştirilecektir. Chase kredi kartınızı aramadan bu şekilde etkinleştirebilirsiniz.

Kredi Kartını Aktive Ettikten Ne Kadar Sonra Kullanabilirsiniz?

Chase kredi kartınızı etkinleştirdikten hemen sonra kullanabilirsiniz. Chase kredi kartınızı çevrimiçi veya çevrimdışı olarak etkinleştirebilirsiniz. Chase hesabınıza çevrimiçi olarak giriş yaparak veya Chase uygulamasını kullanarak çevrimiçi yapabilirsiniz. Ve çevrimdışı, kredi kartınızın arkasında belirtilen telefon numarasını aramaktır. Kredi kartınızı etkinleştirdikten sonra, indirimli fiyatlarla ürün satın almak için hemen kullanabilirsiniz.

Chase Banka Kartınızı Çevrimiçi Etkinleştirebilir misiniz?

Evet, Chase banka kartınızı çevrimiçi olarak etkinleştirebilirsiniz. Banka kartınızı aldıktan sonra, Chase web sitesini ziyaret edebilir ve etkinleştirmek için hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Chase Uygulamasında Chase Banka Kartını Nasıl Etkinleştirebilirsiniz?

Chase uygulamasında Chase banka kartını etkinleştirmek için şu adımları izleyin:

Not: Chase uygulamasında hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun.

1. Chase Mobil Akıllı telefonunuzdaki uygulama.

2. Banka kartını aldıysanız, kartınız ekranda görünecektir. O banka kartına dokunun.

3. Chase banka kartınızı etkinleştirmek için Kartı etkinleştir’e tıklayın.

Chase uygulamasında Chase banka kartını bu şekilde etkinleştirebilirsiniz.

Chase Banka Kartınızı Etkinleştirmek İçin Hangi Numarayı Ararsınız?

Chase banka/ATM kartınızı etkinleştirmek için 800-290-3935 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bu numarayı banka kartınızın arkasında da bulabilirsiniz. Banka kartınızı aktif hale getirmek için bu numarayı aramanız yeterlidir, banka kartınız aktif hale gelecektir. Ayrıca size en yakın ATM’ye giderek banka kartı şifrenizle işlem yaparak banka kartınızı aktif hale getirebilirsiniz.

  Bir Walmart Teslim Alma Siparişini İptal Edebilir misiniz?

Chase Sapphire Preferred Card’ı Etkinleştirmeniz Gerekiyor mu?

Chase Sapphire Preferred kartını etkinleştirip etkinleştirmemeye bağlıdır. İş için ya da sadece seyahat etmek, yemek yemek ve yeni yemekler denemek için çok seyahat etmek zorunda olanlar için en faydalı olanıdır. Chase Sapphire Preferred kartınızı diğer Chase kartlarına kıyasla seyahat alışverişlerinde 5 kat, yemek yemeklerinde 3 kat daha fazla kullandığınızda daha fazla bonus puan kazanırsınız. Ayrıca, hesap açılışından sonraki ilk üç ayda alışverişlerinizde 4.000$ harcarsanız 60.000’e kadar bonus puan kazanabilirsiniz.

***

Bu makalenin Chase kredi kartınızı çevrimiçi olarak nasıl etkinleştireceğinizi anlamanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. Soru ve önerileriniz için aşağıdaki yorum bölümünden bize ulaşmaktan çekinmeyin. Ayrıca, bir sonraki makalemizde hangi konuyu öğrenmek istediğinizi bize bildirin.