Çalışma Haftanızı Takip Eden Özelleştirilebilir Takvim [Android]


İster evinizin rahatlığında uzaktan yapılsın, ister yerinde yapılan yarı zamanlı çalışma, genellikle bir program gerektirir. Yarı zamanlı çalışmanın ekstra nakit ve daha esnek bir program sunduğu durumlarda, olağandışı bir programa sahip olmanın küçük bir komplikasyonu da vardır. Haftalarınız her zaman Pazartesi günü başlamaz, bazı günler gece, diğer günler gündüz vardiyasında çalışırsınız. Hepsini takip etmek zor ve bir takvim uygulamasına eklemek çok zaman alıyor. Vardiya takibini kolaylaştırmak amacıyla var olan bir takvim uygulaması olan Shift Work Schedule ile tanışın. Çalışma programınıza göre haftanın başlangıcını ve sonunu seçebileceğiniz bir takvim ve bu takvimde öne çıkarmak için üzerinde çalışıyor olabileceğiniz uzun ve zengin bir vardiya kombinasyonları listesi elde edersiniz. Uygulamanın ayrıca, belirli bir gün çalışıp çalışmadığınızı kontrol etmenizi ve görünümünü arka plana göre özelleştirmenizi sağlayan güzel bir arama özelliği vardır. Uygulama, seçtiğiniz güne göre çalışma haftanızın ilgili tüm başlangıç ​​ve bitiş günlerini otomatik olarak vurgular ve çalıştığınız günleri vurgular.

Haftanın başlangıcı ve bitişinin vurgulandığı rengi özelleştirmek ve vardiya programınızı seçmek için daha fazla düğmesine dokunun ve uygulamanın ayarlarına gidin. Rengi değiştirmek için renk özelliklerinden birine dokunun. Renk seçici, kullanımı en kolay olanı değildir; kaydırıcıları hareket ettirmeniz gerekir ve kaydırıcıların solunda rengin bir önizlemesi görünür. Haftanın başlangıcını manuel olarak seçersiniz ve desteklenen modeller listesinden vardiya düzeninizi ayarlarsınız. Uygulama, gündüz ve gece vardiyaları arasında ayrım yapar ve farklı Açık ve Kapalı gün kombinasyonlarını destekler.

Uygulamanın ana ekranına döndüğünüzde, değişiklikleriniz gerektiği gibi vurgulanacaktır. Önümüzdeki aylara ait vardiyaları görüntülemek için aşağı kaydırın. Takvim simgesine dokunduğunuzda mevcut aya dönersiniz. Belirli bir günde çalışıp çalışmayacağınızı kontrol etmek için arama düğmesine dokunun ve bir tarih girin. Takvimde vurgulanacak ve sizin için bir iş günü olup olmadığını o tarihin rengine göre kontrol edebilirsiniz. Son olarak, daha fazla düğmesinden arka planı değiştirebilirsiniz.

  MultiROM ile Droid DNA'da Birden Fazla Android ROM'u Önyükleme

Uygulama oldukça iyi; işi iyi yapıyor ve önyükleme yapmak için iyi bir tasarıma sahip, böylece kendinizi onu kullanmaya zorlamanıza gerek yok. Özellikler söz konusu olduğunda, uygulama, tek dezavantajı olan fazladan bir vardiya çalışabileceğiniz günleri eklemenize izin vermez.

Google Play Store’dan Vardiyalı Çalışma Takvimini Yükleyin