Bir Pinterest Benzeri Düzende Instagram’a Göz Atın

Instagram nihayet bir web arayüzü çıkardığında, dünya sevindi. Ve çok yakında, muhtemelen web arayüzü her zaman zorunlu bir ürün gibi hissettirdiği için, artık önemli değildi. Instagram kesinlikle bunun arkasında pek bir amaç görmüyor çünkü kimse masaüstünden fotoğraf çekip yüklemeyecek. Instagram telefonlarımızda hayat buluyor ve masaüstüne gelince yer tutucu metinden biraz daha fazlası. Kişisel olarak web arayüzünü hiç kullanmadım çünkü bir anlamı yok ama Pictacular sadece Instagram’da fotoğrafları görüntülemeyi sonsuz derecede daha iyi hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda fotoğraflara göz atmanın keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Instagram hesabınızı bağladığınız basit, küçük bir web uygulamasıdır. Buna karşılık, fotoğraf beslemenizi görüntüleyebilir, hashtag aramalarınızı kaydedebilir ve yemek, teknoloji ve markalar gibi popüler kategorilerdeki fotoğraflara göz atabilirsiniz.

Ana sayfa beslemeniz için Pictacular varsayılanları ve tek bir sütun görünümü. Pinterest benzeri görünüme geçmek için üstteki ızgara düğmesine tıklayın. En üstte, akışınızı yenilemek, tüm popüler fotoğrafları görüntülemek, yakındaki fotoğrafları görüntülemek (konum verilerine göre), yüklediğiniz fotoğrafları görüntülemek ve favorilerinize eklediğiniz tüm fotoğrafları görüntülemek için düğmeleriniz vardır. Özel bir düğme, yeni hesap etkinliğiniz olduğunu gösterir. Sol taraftaki çubuk, yukarıdaki beslemelere de bağlantılar içerir. Bir arama çubuğu vardır ve kullanıcıya veya hashtag’e göre arama yapabilirsiniz, böylece web deneyimi için gerçek Instagram’dan hiçbir şey kaybetmez.

Keşfet bölümü, markalar, seyahat, yemek, müzik, teknoloji gibi popüler kategorileri ortaya çıkarmak için genişler ve burada görünmek için kendi kanalınızı da önerebilirsiniz.

Pictacular’ı kullanarak Instagram’da fotoğraflara göz atmak daha iyi bir deneyimdir çünkü herhangi bir beslemede sonraki veya önceki fotoğrafı görüntülemek için klavyenin sol ve sağ ok tuşlarını kullanabilirsiniz.

Pictacular, yorum ve favori fotoğrafları göndermenize izin verir, ancak yine de bir tane yüklemenin bir yolu yoktur. Uygulama, aşina olduğunuz kahve rengi kahve rengine, basit bir kullanıcı arayüzüne ve reklamlara sahiptir. Uygulamayla ilgili can sıkıcı olan şey, sürekli olarak e-posta adresinizi istemesi ve bundan vazgeçmenin bir yolu olmamasıdır. Bunun dışında bugüne kadar gördüğüm en kullanışlı Instagram tarama uygulamalarından biri.

  Instagram Canlı Videosu Nasıl Kaydedilir

Pictacular’ı ziyaret edin