Benzersiz Filtreler Oluşturmak için Pozlama ve Renk Noktası Kontrolünü Kullanın [Android]


Fotoğraflar için filtre uygulamaları yaygındır. Bazıları birkaç benzersiz filtre sunabilir, ancak pazarın oldukça doymuş olduğunu söylemek güvenli. Çoğu uygulamanın rekabet edebileceği tek nokta, uygulanan filtrelerin kalitesi ve yoğunluğu ve ne tür bir özelleştirmenin mevcut olduğudur. Instagram orada yeterince iyi rekabet ediyor. Birkaç güncelleme önce, uygulama, bir filtrenin ne kadar yoğun uygulandığını kontrol etme yeteneği ekledi. Shift, bu nişe başka bir ektir ve filtrelere oldukça benzersiz bir yaklaşım getirir; renkleri ve pozlama düzeylerini seçmenize ve ardından bir fotoğrafa uygulamak için rastgele filtreler arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Seçtiğiniz renk filtrede vurgulanır veya sesi kapatılır ve benzersiz bir şey yaratmak için pozlama düzeyini yönetebilirsiniz. Renk seçimi yapılırken görüntünün kendisindeki farklı noktalar referans olarak seçilir, böylece her zaman benzersiz bir filtre ile karşılaşırsınız. Beğendiğiniz filtreler ön ayar olarak kaydedilebilir ve başka herhangi bir görüntüye uygulanabilir.

Shift, pek çok işlevi barındırmasına rağmen, bakılması gereken çok basit bir arayüze sahiptir. Film rulonuzdaki bir fotoğrafa filtreler ekleyebilir veya uygulamanın kendisiyle bir tane çekebilirsiniz. Bir fotoğraf seçmek veya çekmek için üstteki kamera düğmesine dokunun. Uygulama, filtrenin nasıl uygulanacağını ayarlamak için hareket edebileceğiniz fotoğrafta üç noktayı otomatik olarak belirleyecektir. Resmin altında, iki gradyan çizgisi seti göreceksiniz. Renk seti, hangi renklerin vurgulanacağını seçmenizi sağlar ve siyah beyaz, pozlama düzeylerini kontrol eder.

Görüntü üzerinde yeniden konumlandırmak ve farklı bir tane seçmek için referans noktalarından birine dokunun ve sürükleyin. Farklı filtre türlerini denemek için karıştır düğmesine dokunun. Yıldız düğmesine dokunarak beğendiğiniz bir filtreyi kaydedebilirsiniz.

Beğendiğiniz bir şeye sahip olduğunuzda, dışa aktarma seçeneği için paylaş düğmesine dokunun. Uygulamanın, bir fotoğrafı dışa aktardığınızda açılan reklamlara sahip olduğu ve büyük olasılıkla bir refleks eylemi olarak reklama dokunmanız gerektiği konusunda uyarılmalıdır. Fotoğrafı cihazınızın deposuna kaydedebilir veya cihazınızdaki farklı bir uygulamaya aktarabilirsiniz.

  Sohbet Kilidi Facebook, Messenger ve Whatsapp'a Erişimi Engeller [Android]

Shift’i Google Play Store’dan Yükleyin