ATT Ön Ödemeli Planı Nasıl İptal Edilir

ATT (AT&T), müşterilere hem sınırlı hem de sınırsız ve bütçeye uygun çeşitli ön ödemeli planlar sunar. Çoğu kişi, sınırsız veri, mesaj, çağrı ve daha fazlasıyla birlikte geldiği için genellikle sınırsız planı seçer. Plan, AutoPay ile ayda yalnızca 50 ABD Doları tutarındadır. ATT’yi durdurmak ve ATT ön ödemeli hesabını iptal etmek istiyorsanız, bu makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin. ATT ön ödemeli planları ve ATT ön ödemeli AutoPay hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacağız ve ayrıca adım adım prosedürlerle ATT ön ödemeli planını nasıl iptal edeceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz.

ATT Ön Ödemeli Planı Nasıl İptal Edilir

ATT resmi web sitesinden AutoPay’i devre dışı bırakarak ve üçüncü taraf hizmetlerini iptal ederek ATT ön ödemeli planınızı iptal edebilirsiniz. Daha iyi anlamak için görüntüleri kullanarak aynı derinliği gösteren adımları öğrenmek için sonuna kadar okuyun.

ATT Ön Ödemeli Planını Değiştirebilir misiniz?

Evet, ATT ön ödemeli planınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Ancak ATT tarafından ön ödemeli planı sona ermeden bir gün önce değiştirmeniz önerilir. Bu şekilde, mevcut devam eden planınızın hiçbir hizmetini kaybetmezsiniz.

  Çarpık iPhone Fotoğraflarınızı Otomatik Olarak Nasıl Onarırsınız

ATT Ön Ödemeli Planını İstediğiniz Zaman İptal Edebilir misiniz?

Evet, ATT ön ödemeli planınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Seçim senin. Hizmeti beğenmediyseniz ve ATT’yi bırakmaya karar verirseniz, ATT hesabınızdaki bakiyeyi tüketebilirsiniz. ATT, 60 günlük bakiye süresinin dolmasından sonra ön ödemeli plan hizmetinizi otomatik olarak sonlandıracaktır.

ATT Ön Ödemeli Planını Ne Zaman İptal Etmelisiniz?

ATT ön ödemeli planınızı, planınız sona ermeden bir gün önce iptal etmeyi düşünmelisiniz. Bu durumda, herhangi bir iptal ücreti almazsınız ve planınızdaki tüm hizmetler boşa gitmez. Aylık bir planınız varsa ve aradaki ATT ön ödemeli hesabınızı iptal etmek istiyorsanız, hesabınızda kalan bakiye ATT’nin politikası gereği iade edilmeyecektir. Bu nedenle, AutoPay’i ATT hesabınızdan kaldırarak ve üçüncü taraf hizmet aboneliklerini iptal ederek başlayarak, ayın sonunda ATT ön ödemeli planınızı iptal etmek daha iyidir.

ATT Ön Ödemeli Planı Nasıl İptal Edilir?

ATT, 60 günden fazla bakiyesi olmayan ATT hesabının hizmetini otomatik olarak sona erdirir. Bu nedenle, bu işleme başlamak için öncelikle tüm üçüncü taraf aboneliklerinizi iptal etmelisiniz. Ardından, ATT hesabınızda Otomatik Ödemeyi kapatın. ATT hesap bakiyenizi tüketirseniz, ATT ön ödemeli hizmeti 60 gün sonra sona erer. ATT ön ödemeli AutoPay’in nasıl kapatılacağını öğrenmek için aşağıda adımlar verilmiştir:

1. Tarayıcınızda ATT Giriş Ekranını ziyaret edin.

2. Kullanıcı Kimliğinizi ve Parolanızı girin ve Oturum aç’a tıklayın.

3. Ana sayfada Otomatik Ödemeyi Yönet’e tıklayın.

4. Otomatik Ödemeyi Sonlandır’a tıklayın.

5. Ekranı takip edin Talimatlar AutoPay’i kaldırmak için.

ATT Ön Ödemeli Planını İptal Ettikten Sonra Geri Ödeme Alabilir misiniz?

Hayır, ATT ön ödemeli planını iptal ettiğinizde herhangi bir geri ödeme almazsınız. Hesabınızda herhangi bir fatura kalırsa, iptal etmeden önce bunları ödemeniz gerekir. Mevcut planınızı arada iptal ederseniz, bu size iptal ücretlerine mal olabilir. Planı iptal ettiğinizde, mevcut ön ödemeli planın son günü olduğundan emin olun.

  Bakım Maliyetlerini Kaydedin ve Arabalarınız İçin Hatırlatıcılar Ayarlayın

ATT Ön Ödemeli Hesap Nasıl İptal Edilir?

ATT ön ödemeli hesabını iptal etmek için ön ödemeli Otomatik Ödemeyi kapatmalısınız. Bunu yapmak için, ATT ön ödemeli planının nasıl iptal edileceğine ilişkin şu adımları izleyin:

1. ATT Giriş Ekranından hesabınızda oturum açmak için giriş bilgilerinizi girin.

2. KAPALI konuma getirmek için ana sayfadaki Otomatik Ödeme düğmesine tıklayın.

3. Ekrandaki komutları izleyin ve ATT hesabınızda Otomatik Ödemeyi devre dışı bırakmak için devam edin.

ATT ön ödemeli Otomatik Ödemeyi kapattığınızda, artık aylık olarak ücretlendirilmezsiniz. Hesap bakiyeniz bittiğinde herhangi bir ödeme yapmazsanız, 60 gün sonra ATT ön ödemeli hesabınız otomatik olarak kapanacaktır.

ATT Ön Ödemeli Hizmeti Nasıl Askıya Alınır?

ATT ön ödemeli hizmetini çok sık kullanmadığınız veya cihazınızın çalındığı veya kaybolduğu durumlarda askıya alabilirsiniz. ATT ön ödemeli hizmetinizi askıya almak için şu adımları izleyin:

1. ATT Ön Ödemeli Hesap Giriş sayfasını ziyaret edin.

2. 10 haneli Kablosuz Numaranızı ve Parolanızı girin ve Oturum aç’a tıklayın.

3. Ana sayfadan Cihazım’a tıklayın.

4. Kayıp veya Çalınan Bir Cihazı Bildir’e tıklayın.

5. Şimdi, hizmeti askıya almak için gelecek istemleri izleyin.

ATT Ön Ödemeli Otomatik Ödeme Nedir ve İptal Edebilir misiniz?

ATT ön ödemeli Otomatik Ödeme, kullanıcıların seçtikleri ödeme yöntemini kullanarak aylık faturalarını otomatik olarak ödemelerini sağlayan bir özelliktir. ATT ön ödemeli Otomatik Ödeme planını seçerseniz, mevcut planınızda indirim alırsınız. Otomatik Ödeme, tüm faturalarınızı ve aboneliklerinizi seçtiğiniz kredi kartından veya banka kartından ödemenizi sağlar.

Evet, AutoPay’i istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak planınızın bittiği gün iptal etmeniz doğru olacaktır. Bunu yaptığınızda herhangi bir iptal ücreti almazsınız ve mevcut ön ödemeli planınızdaki hizmetlerden tam olarak yararlanırsınız.

  TV'de Netflix Sesinin Senkronize Olmadığını Düzeltin

Bir ATT Ön Ödemeli Telefonu Devre Dışı Bırakabilir misiniz?

Evet, bir ATT ön ödemeli telefonunu devre dışı bırakabilirsiniz. ATT ön ödemeli telefonu ATT müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek veya web sitesi veya myAT&T uygulamasından ATT hesabınıza giriş yaparak devre dışı bırakabilirsiniz. Devre dışı bırakmak, müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeyi denerseniz, kullanılmayan bakiyenizi geri alabilir.

ATT Sim Card Online’ı Nasıl Devre Dışı Bırakabilirsiniz?

ATT sim kartınızı çevrimiçi olarak devre dışı bırakmak için Otomatik Ödemeyi devre dışı bırakmanız gerekir. Ve bunu yapmak için şu adımları izleyin:

1. ATT Oturum Açma Ekranındaki oturum açma kimlik bilgilerinizi kullanarak ATT hesabınızda oturum açın.

2. Hesabınızın ana sayfasından Otomatik Ödemeyi Yönet’e tıklayın.

3. Otomatik Ödemeyi Sonlandır’a tıklayın ve Otomatik Ödemeyi sonlandırmak için aşağıdaki pencerelerde görünen ekran talimatlarını izleyin.

Tamamlandığında, sim kartınız 60 gün sonra otomatik olarak devre dışı bırakılır.

ATT Hesabınızı Çevrimiçi Kapatabilir misiniz?

Evet, ATT hesabınızı çevrimiçi olarak kapatabilirsiniz. ATT hesabınızı kapatmak için Resmi ATT web sitesini ziyaret ederek hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Bekleyen tüm faturalarınızı silin, üçüncü taraf aboneliklerini kaldırın ve etkinse otomatik ödemeyi devre dışı bırakın. Bundan sonra siteye herhangi bir ödeme yapmazsanız, hesabınız 60 gün içinde otomatik olarak kapatılacaktır.

***

Bu makalenin, ATT ön ödemeli planlarını nasıl iptal edeceğinize ve daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olduğunu umuyoruz. Lütfen bu makaleyi okuma deneyiminizi ve aşağıdaki yorum bölümünde herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa bize bildirin. Ayrıca, daha sonra ne öğrenmek istediğinizi bize bildirin.