Anonim Instagram Hesabı Nasıl Yapılır?

Instagram, tüm dünyada kullanılan en iyi sosyal medya platformlarından biridir. Birkaç kullanıcı Instagram’da makaraları kaydırarak ve izleyerek çok zaman harcıyor, ancak bazılarımız gönderiler, resimler ve hikayeler gibi özel olarak yüklenen verilerimizin güvenliği konusunda da endişeli. Sorununuzun çözümü, anonim bir Instagram hesabı veya sahte bir Instagram hesabı kullanmaktır. Birçok kullanıcı bu sahte hesapları gizliliklerini korumak için kullanır. Ayrıca, anonim Instagram hesabı nasıl büyütülür öğrenmek istiyorsanız, sonuna kadar takipte kalın! Size Instagram burner hesabını nasıl yapacağınızı ve kullanacağınızı öğretecek faydalı bir rehber getiriyoruz.

Anonim Instagram Hesabı Nasıl Yapılır?

Instagram’da özel bir hesaba geçerek veya sahte bir hesap oluşturarak anonim bir hesap oluşturabilirsiniz. Daha iyi anlamak için aynısını yararlı çizimlerle ayrıntılı olarak açıklayan adımları bulmak için okumaya devam edin.

Anonim Instagram’da Ne Anlama Geliyor?

Anonim, adı bilinmeyen veya kamuya açıklanmayan bir kişi veya şey anlamına gelir. Anonim bir Instagram hesabına benzer şekilde, e-posta ve cep telefonu numarası gibi hiçbir kişisel veriyle bağlantılı olmayan hesaplar, anonim hesaplar olarak bilinir. Bu hesapların sahipleri ile ilgili herhangi bir bilgisi yoktur ve bu hesapları oluşturmak için bir yazıcı numarası veya sahte e-posta kullanılır.

Anonim Instagram Hesabı Açmak Mümkün mü?

Evet, anonim bir Instagram hesabına sahip olmak mümkündür. Veri güvenliğinden endişe duyan birçok kullanıcı anonim bir Instagram hesabı açmaktadır. Anonim bir Instagram hesabı oluşturmanın birçok yolu vardır, çünkü bunları bu makalede daha ayrıntılı olarak öğreneceksiniz.

  Instagram Gönderisindeki Yorumlar Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Anonim Instagram Hesabını Görebiliyor musunuz?

Hayır. Anonim hesaplar çoğunlukla özeldir; bu, hesap sahibinin ad, e-posta veya profil resmi gibi verilerinin herkese açık olarak gösterilmediği anlamına gelir. Öncelikle sahte olan anonim bir Instagram hesabının kullanıcı adını görüntüleyebilirsiniz. Yani anonim bir Instagram hesabı hakkında herhangi bir bilgi almak mümkün değil.

Insta Hikayesini Anonim Olarak Görüntüleyebilir misiniz?

Muhtemelen evet, kullanıcının haberi olmadan Insta hikayesini anonim olarak görüntüleyebilirsiniz. Birinin hikayesini anonim olarak görüntülemenin yolları aşağıda listelenmiştir:

  • Anonim bir Instagram hesabı kullanın.
  • Instagram, güvenilir bir Wi-Fi veya veri bağlantınız olmadığında bile hızlı bir hikaye görüntüleme deneyimi elde etmek için birden fazla hikayeyi otomatik olarak önceden yükler. Cep telefonunuzdan Uçak modunu açabilir ve o hikayenin afişini bilgilendirmeden Instagram’ın önceden yüklenmiş hikayesini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, hepsini değil, yalnızca önceden yüklenmiş birkaç hikayeyi izleyebileceğinizi unutmayın.

  • InstaStories gibi bir üçüncü taraf uygulaması veya web sitesi kullanabilirsiniz. Bu site yalnızca şu anda bir şekilde erişilemeyen herkese açık hesaplar için çalışır.

Anonim Instagram Hesabınız Olabilir mi?

Evet, anonim bir Instagram hesabı oluşturabilir ve sahip olabilirsiniz.

Anonim Instagram Hesabı Nasıl Yapılır?

Instagram kullanan biriyseniz ve aynı zamanda veri güvenliği konusunda endişeleriniz varsa, anonim bir Instagram hesabı kullanmak en iyi seçenektir. Anonim bir Instagram hesabı oluşturma yöntemlerinden bazıları aşağıda listelenmiştir:

Yöntem 1: Özel Hesap Modunu Açın

Instagram hesabınızı özel olarak değiştirme özelliğine sahiptir. Hesabınız gizliyse, Instagram hesabınıza yüklediğiniz tüm gönderileri, hikayeleri ve güncellemeleri yalnızca takipçileriniz görebilir. Bu yöntem anonim bir hesap oluşturma zahmetine girmez ve yüklediğiniz verileri onayladığınız kullanıcılara gösterir. Instagram hesabınızı gizli yapmak için şu talimatları izleyin:

1. Cihazınızda Instagram’ı açın ve ekranın sağ alt köşesindeki profil simgesine dokunun.

2. Ardından sağ üst köşedeki hamburger simgesine dokunun.

3. Ayarlar seçeneğine dokunun.

4. Ardından Gizlilik seçeneğine dokunun.

5. Özel hesap seçeneği için açma/kapama düğmesini açın.

6. Ardından, onaylamak için Özele Geç seçeneğine dokunun.

Yöntem 2: Sahte Instagram Hesabı Oluşturun

Sahte Instagram hesapları da Finsta’dır ve herhangi bir kullanıcı tarafından veri gizliliğini güvenli bir şekilde düşünmeden Instagram’ı kullanmak için yaygın olarak kullanılır. Sahte veya anonim bir Instagram hesabı oluşturma adımları şunlardır:

1. Cihazınızda Instagram uygulamasını başlatın.

2. Profil simgesine dokunun > hamburger simgesi.

3. Ayarlar üzerine dokunun.

4. Aşağı kaydırın ve Hesap ekle veya değiştir üzerine dokunun.

5. Gösterildiği gibi Hesap ekle üzerine dokunun.

6. Yeni hesap oluştur üzerine dokunun.

7. Bir Kullanıcı Adı girin ve İleri’ye dokunun.

8. Ardından, bir Parola girin ve İleri’ye dokunun.

9. Yeni telefon veya e-posta ekle üzerine dokunun.

10. Şimdi, Telefon veya E-posta Kimliğinizi girin ve İleri’ye dokunun.

Not: İletişim bilgileriniz için sahte bir e-posta adresi ve telefon numarası kullanın. Aksi takdirde, önceki hesabınızdaki bilgileriniz Instagram tarafından geri yüklenecektir.

11. Hesabınızı başarıyla oluşturmayı tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Sahte hesap oluşturduktan sonra, bu hesabı başka bir sosyal medya veya telefonunuzun kişi listesine bağlamadığınızdan emin olun. Bu, Facebook hesabınız ve cep telefonu numaranız olan kullanıcıların sizi Instagram’da bulmasını önleyecektir.

Anonim Instagram Hesabı Nasıl Büyütülür?

Anonim Instagram hesaplarının bazı takipçilerinin olması, hesapların daha az şüpheli hale gelmesi için gereklidir. Anonim Instagram hesabını organik olarak büyütmek için akılda tutulması gereken bazı noktalar şunlardır:

  • Daha fazla gönderi paylaşın ve Instagram’ın algoritmasına göre, arkadaşlarınızdan veya ailenizden geliyormuş gibi görünen gönderiler, beslemenin en üstünde görünür ve yüksek kaliteli içerik yükler.

  • Takipçilerinizi meşgul etmek için düzenli olarak makaralar, hikayeler ve gönderiler yayınlayın.

Anonim bir Instagram hesabını bu şekilde büyütebilirsiniz.

Denilen Gizli Instagram Hesabı Nedir?

Gizli bir Instagram hesabı, kısaca Finsta olarak bilinen sahte Instagram hesabı olarak da bilinir.

Instagram’da Sahte İsim Kullanabilir misiniz?

Evet, Instagram’da sahte bir kullanıcı adı kullanabilirsiniz çünkü Instagram kullanıcı adınızı kontrol etmez. Ayrıca Instagram, kullanıcı adlarını değiştirme özelliğine de sahiptir.

Sahte Instagram Hesabı Takip Edilebilir mi?

Evet. Sahte hesaplar genellikle sahte e-postalar ve cep telefonu numaraları aracılığıyla kaydedilir. Mevcut birçok araç ve teknoloji ile sahte bir Instagram hesabını takip etmek zor ama mümkün. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek için, Kimin Sahte Instagram Hesabı Yaptığını Nasıl Öğreniriz başlıklı kılavuzumuzu okuyun.

Instagram Burner Hesabı Nasıl Yapılır?

Bir Instagram yazıcı hesabı, sahte Instagram hesabı, Finsta ve anonim bir Instagram hesabı ile aynıdır. Instagram brülör hesapları oluşturma adımları şunlardır:

1. Instagram uygulamasını açın.

2. Profil simgesi > hamburger simgesi > Ayarlar’a dokunun.

3. Aşağı kaydırın ve Hesap ekle veya değiştir üzerine dokunun.

4. Hesap ekle > Yeni hesap oluştur üzerine dokunun.

5. İstediğiniz kullanıcı adını ve şifreyi girin ve İleri’ye dokunun.

6. Yeni telefon veya e-posta ekle üzerine dokunun.

7. Şimdi, sahte telefonunuzu ve E-posta Kimliğinizi girin.

8. Bir Instagram yazıcı hesabı oluşturmak için ekrandaki talimatları izleyin.

***

Bu kılavuzun yardımcı olduğunu ve anonim bir Instagram hesabının nasıl çalıştığını ve sahte bir Instagram hesabının nasıl oluşturulacağını anlayabildiğinizi umuyoruz. Ayrıca, herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, bunları bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Ayrıca, aşağıdaki yorumlar bölümünde daha sonra ne öğrenmek istediğinizi bize bildirin.