Android Telefonunuzdan Chromecast’e Reddit Gönderileri Nasıl Yayınlanır ve Sıralanır

Reddit o kadar büyüdü ki, insanlar siteyi ziyaret ettiklerini veya günlük haber dozlarının çoğunu ondan aldıklarını itiraf etmekten artık utanmıyorlar. İnsanlar hala kullanıcı adlarını bu kadar kolay ifşa etmiyorlar ama siteyi kullanmakta utanılacak bir şey yok. Reddit kullanıyorsanız ve özellikle onunla paylaşılan resimlerden ve videolardan hoşlanıyorsanız, Cast for Reddit, bir Chromecast’iniz varsa beğenebileceğiniz ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Uygulama, Reddit’ten TV’nize herhangi bir görüntü veya video göndermenizi sağlar. Reddit’teki en iyi içeriğe göz atmak için uygulamayı kullanabilir ve Chromecast’e göndermek için herhangi bir şeye dokunabilirsiniz.

Telefonunuza Cast for Reddit’i yükleyin ve uygulamayı açın. Ağınızda bir Chromecast bulursa sizi otomatik olarak uyaracaktır. En üstteki yayınla düğmesine dokunun ve cihazınızı seçin. Bu, uygulamayı yalnızca Chromecast’inize bağlayacaktır. Uygulamanın ekranı TV’nize yansıtılmayacaktır. Bunun yerine, yalnızca uygulamanın adı ‘Reddit için Cast’ görünecektir.

TV’nize bir gönderi göndermek için ona dokunun. Dokunduğunuz anda otomatik olarak bir görüntü gönderilir. Videolar doğrudan TV’nizde oynatılmak üzere gönderilebilir veya bunları bir sıraya ekleyerek birbiri ardına oynatabilirsiniz. Bağlantılar yayınlanamaz. Bir bağlantıya her dokunduğunuzda, uygulamada açılır ancak TV’nizde görünmez. Aynısı tüm metin tabanlı gönderiler için de geçerlidir. Bir görüntüye doğrudan bağlantı olmayan Imgur bağlantıları da yayınlanmaz ve yalnızca uygulamada açılır.

Reddit için Cast, muhtemelen resim veya video gönderilerini içerecek alt dizinler için altta sekmelere sahiptir. Cast for Reddit’te Reddit hesabınızda oturum açamazsınız. Bir görüntü veya video yayınladığınızda, TV’nizde oy sayısı görünmez.

Uygulama hala devam eden bir çalışmadır, bu nedenle yeni özellikler ve iyileştirmeler bekleyin. Konsept güzel olsa da, temelde başka bir döküm uygulaması. Chromecast’te sunduğu kullanıcı arayüzünün Reddit’inkine benzer olması, onu daha fazla öne çıkaracak ve muhtemelen daha fazla insanı kullanma konusunda heyecanlandıracak. Kullanıcılar, bir gönderinin kaç oy aldığını veya bir görselin veya videonun hangi başlıkla yayınlandığını görebilmekten memnun olabilir.

  Firefox Android İçin Denemeniz Gereken 10 Faydalı Eklenti

Google Play Store’dan Reddit için Cast Yükleyin